Cemix snižuje ekologickou zátěž efektivní recyklací obalů

ekokom_osvedceni_o_snizeniSpolečnost LB Cemix, s.r.o. patří mezi společnosti, které mají ve své firemní kultuře pevně zakotvenou ochranu životního prostředí, kterou aktivně uplatňují ve výrobě. Z dlouhodobého hlediska je pro značku Cemix jedním z nejdůležitějších opatření efektivní sběr a recyklace obalového materiálu prostřednictvím autorizované společnosti EKO-KOM.
Účastí Cemixu v systému EKO-KOM se v roce 2014 podařilo snížit produkci skleníkových plynů o 1145,30 tun CO2. Jen tak pro představu, jde o podobné množství oxidu uhličitého, jaké dokáže za rok vyprodukovat až pět set osobních automobilů.
Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM provozuje celorepublikový systém pro třídění, recyklaci a využití obalového odpadu od roku 1999. Od svého vzniku do konce roku 2014 zajistil systém EKO-KOM pro své klienty využití a recyklaci téměř 7,5 milionů tun odpadů z obalů.

LB Cemix, s.r.o je součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger – jednoho z předních evropských výrobců suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin.

Na českém trhu patříme s našimi čtyřmi výrobními závody dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Nabízíme ucelené systémové řady produktů, které jsou komplexním řešením od hrubé stavby až po finální úpravy.

Ve vlastních laboratořích se věnujeme výzkumu i vývoji, dokážeme tak rychle reagovat na nové potřeby trhu a držíme krok s nejnovějšími trendy. Ve výrobě uplatňujeme certifikovaný systém managementu jakosti podle ISO 9001.

www.cemix.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket