06_c-bonded_technology_with_Darling_New_07_1000

Nová technologie: Vizuální spojení umyvadla a koupelnového nábytku

B 58121

Pro nejvyšší estetické nároky na řešení koupelny vyvinula firma Duravit inovativní postup – světový unikát, při němž jsou keramika nábytkového umyvadla a povrch skříňky pod umyvadlo spojeny do dokonalého celku. Díky této novátorské vizuální formě se umyvadlový komplet stává malým mistrovským dílem.
U verze „c-bonded“, jak Duravit tuto novou technologii nazývá, je nábytkové umyvadlo během náročného procesu spojeno se skříňkou pod umyvadlo prakticky bez znatelného přechodu. Díky precizní, rozměrově přesné technice spojování splynou keramická a nábytková část v jeden celek. Tloušťka skořepiny umyvadla se přitom stává neviditelnou a je zredukována na dokonalou hranu, která na přechodu z chladné, hladké keramiky na přírodní strukturu dřeva vyvolává jedinečný hmatový vjem.
Řešení „c-bonded“ však dokáže přesvědčit nejen vizuálně a hapticky: patentovaná speciální keramika
DuraCeram®, která přesnost a tvarování umožnila, se vyznačuje mimořádně vysokou odolností. Velké odkladní plochy po stranách poskytují příjemný komfort užívání. Hladké plochy bez jediného spoje lze mimo to rychle a snadno čistit. Duravit použil technologii „c-bonded“ poprvé u designové řady Darling New spolu s nábytkovým programem L-Cube.

www.duravit.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket