Jika Tigo – sprchový kout a vana v jednom

Jika Tigo – unikátní řešení pro malé i velké koupelny

B 58121

Řadu Jika Tigo navrhl designér Michal Janků speciálně pro efektivní a přitom elegantní využití i velmi malých koupelen. Hravá kolekce, která řeší problém praktického využití omezeného prostoru, svým vzhledem evokuje harmonii, čistotu a zároveň pocit luxusu. Série Tigo se vyznačuje nadčasovostí jednotlivých prvků, kvalitou a v neposlední řadě snadnou údržbou.

Spojení koupelny s WC
Moderní trend velí spojovat toaletu s koupelnou. „Lidé se často domnívají, že spojení koupelny s toaletou přinese více místa. To je sice pravda, ale ztrácí tím stěnu, na niž lze umístit skříňky a vytvořit další úložné prostory,“ upozorňuje Michal Janků. Vysoké skříňky na toaletě skýtají prostor, kam umístit všechny drobnosti. Ve chvíli, kdy byt obývá početnější rodina, je propojení místnosti nepraktické. Propojení koupelny s WC má smysl v případě, že na toaletu nelze umístit malé umývátko.

Sprchový kout a vana v jednom
Při rekonstrukci je nejčastějším důvodem sporů volba mezi vanou a sprchovým koutem. Michal Janků proto navrhl ergonomicky tvarovanou vanu, jež doplňuje praktická vanová zástěna. Vana Tigo je tak sofistikovaným kompromisem mezi vanou a sprchovým koutem v malé i velké koupelně.

Asymetrický sprchový kout
I v malé koupelně je možné si dopřát pohodlné sprchování s dostatkem místa díky asymetrickému koutu Tigo. Unikátní rozměr 80 x 100 cm představuje optimální řešení pro využití úzkého a dlouhého koupelnového prostoru, který nelze přestavět. Do sprchového koutu lze zakoupit keramickou vaničku s protiskluzovým provedením Antislip nebo v klasickém hladkém provedení. Můžete volit ze dvou druhů skel – transparentní nebo arctic, přes nějž je zřetelná pouze silueta těla. Povrchová úprava skel Jika perla GLASS umožňuje snadnou údržbu.

Dostatek odkládacích prostor u umyvadla
Asymetrické umyvadlo Tigo ozvláštní koupelnu a zároveň poskytne další odkládací plochu. Umyvadlo v koupelně nezabírá příliš místa, je totiž k dispozici v šířkách 65, 80 a 100 cm a jeho hloubka je pouhých 38,5 cm.
Boj o prostor před zrcadlem ukončí dvojumyvadlo Tigo s šířkou 125 cm a hloubkou 38,5 cm. Velkorysý keramický kousek, jenž skýtá dostatek komfortu i v úzké koupelně, zaujme především čistým designem svých linií.

Umyvadla lze doplnit policí nebo skříňkou či jen praktickým držadlem na ručníky. U skříněk je možné volit ze čtyř barev – bílá, krémová, mocca a hravá jasně zelená. Plnovýsuvné šuplíky skýtají dokonalý přehled o všem, co uložíte dovnitř. Sérii koupelnových skříněk je možné kombinovat se střední nebo vysokou skříňkou, a podtrhnout tak neotřelý design nové koupelny. Hladké plochy lakovaných skříněk neruší komplikované úchyty.

Pestré obklady pro veselou koupelnu
Hravý vzhled obkladů Zoom Dekor dává koupelně Tigo nový rozměr. Navzdory malému prostoru působí moderně a vzdušně. Série obkladů Zoom o rozměrech 21,4 x 61 cm přináší svěžest a osobitost a je určena především těm, kteří milují barvy.

www.jika.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket