05

Hotel SONO CENTRUM vybaven podlahovými žlaby UNIDRAIN®

B 58121

Multifunkční kulturní prostor Sono Centra v Brně, Veveří 113, slučuje provoz jednoho z nejmodernějších evropských hudebních klubů s provozem hotelu a restaurace mezinárodní úrovně.

Neotřelý design nové budovy Ing. arch. Františka Šmédka umocňuje nadstandardní komfort interiéru a špičkově vybavený technický park. Hudební sál má perfektní akustiku, která přispívá k výjimečné atmosféře všech kulturních akcí zde pořádaných.

V hotelové části je k dispozici třicet devět jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů včetně tří apartmánů. Nadstandardní apartmán pro 4 osoby se dvěma ložnicemi a prostorným obývacím pokojem překvapí plochou 99 m² a jedinečným výhledem na město přes prosklené stěny.

Do základního vybavení všech pokojů patří například bezplatné internetové připojení, LCD televizor, klimatizace, podlahové vytápění a kvalitní moderní lůžka. Koupelny jsou vybavené dánskými odtokovými žlaby UNIDRAIN®, modelové řady HighLine Custom s možností nalepení dlažby, dešťovou sprchou a bidetem.

Patentovaný odtokový žlab UNIDRAIN® umožňuje spádování podlahy jen jedním směrem ke stěně a odtok tudíž nekazí celistvost dlažby uprostřed sprchového koutu. Výhodou je možnost použití velkoplošné dlažby, která při stejné úrovni podlahy koupelnu opticky zvětší. Systém díky stěnovým a podlahovým přírubám garantuje vodotěsný přechod mezi podlahou a stěnami. Je hygienický a snadno udržovatelný. Nadčasový design umocňuje decentní, estetické nerezové provedení. Kvalitu a spolehlivost systému oceníte po řadu desetiletí. Odtokové žlaby mají budoucnost, a to jak v komerčních prostorech, tak i v domácnostech.

Výhradní dovozce žlabů pro ČR a SR je společnost UNIDRAIN®.

www.lavare.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket