000Kaldewei_Puro Set Wide

Kaldewei Puro Set Wide

000Kaldewei_Puro Set Wide

Nová vana Puro Set Wide od Kaldewei je víceúčelová, protože umožňuje komfortní koupání i pohodlné sprchování v jednom. Jde o klasickou jednomístnou vanu s ergonomickou opěrkou zad a příkrými bočními stěnami i stěnou v oblasti nohou. Puro Set Wide tak nabízí nejenom vysoký komfort při ležení s optimálním prostorem pro nohy, ale také dostatek místa a stabilitu při sprchování.
Mimořádně široký okraj vany poskytuje projektantům a architektům volnost, pokud jde o plánování koupelny, protože armatury a příslušenství lze variabilně umístit na okraj vany. Novinkou v sortimentu Kaldewei je také mírné rozšíření okraje vany na obou stranách s napojením na stěnu. Stěnu tak lze obložit dlaždicemi až k okraji vany, díky čemuž si vana zachovává jednotný vzhled se stejnou šířkou okraje na všech čtyřech stranách. Puro Set Wide je k dostání v různých variantách provedení.
Nová vana Puro Set Wide odpovídá svým moderním pojetím designu stávající produktové řady Puro, a doplňuje tak umyvadla Puro ze smaltované oceli Kaldewei. Lze ji pořídit v levém a pravém provedení.

www.kaldewei.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket