Soldecol_Lazura_Premium_0,75l

HET SOLDECOL LAZURA PREMIUM

Soldecol_Lazura_Premium_0,75l

SOLDECOL LAZURA PREMIUM je rozpouštědlová olejová lazura pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Ošetřena je účinnými fungicidními a algicidními přípravky, a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Mezi hlavní přednosti dále patří silikonizované pojivo a vysoký obsah kvalitních přírodních olejů a vosku, čímž je dosaženo výborné vodoodpudivosti nátěru a dokonalé ochrany dřeva. Nátěry olejovou lazurou nepraskají a neloupou se, snadno se obnovují a umožňují dřevu „dýchat“. Vynikají jednoduchou aplikací, nízkým odstřikem, perfektním rozlivem a hlubokou penetrací do dřeva.
Speciální stálobarevné pigmenty spolu s oleji a voskem přirozeně zvýrazňují strukturu a kresbu dřeva a v kombinaci s kvalitní UV ochranou vytvářejí atraktivní hedvábně matný povrch s dlouhodobou odolností povětrnostním vlivům a UV záření. Lazura je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům dřevěných stavebních prvků nebo konstrukcí, např. dveří, okenic, palubek, plotů, pergol, zahradního nábytku, chat, chalup apod.
Odstínová škála je zastoupena transparentním a 60 barevnými odstíny tónovatelnými podle vzorkovnice Soldecol Lazura Premium v kolorovacích systémech HET. Odstíny lze vzájemně míchat. Bezbarvý lze použít k zesvětlení těch tmavších. Vydatnost se pohybuje v rozmezí 10–14 m2/l v jedné vrstvě (podle druhu a kvality dřeva, předúpravy povrchu a způsobu aplikace). Nanášení se provádí štětcem rovnoměrně ve směru vláken, případný přebytečný nátěr je vhodné stáhnout do cca 10 minut polosuchým štětcem nebo houbou. Dodává se v balení 0,75 l; 2,5 l; 5 l.

www.het.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket