ODS_6_2017.indd

Geberit AquaClean Tuma – toaleta s integrovanou sprchou

ODS_6_2017.indd
Toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Tuma je kompaktní a všestranné řešení vhodné pro každou domácnost. Spojuje v sobě čistý, elegantní design se sofistikovanou a inovativní technologií. Je z dílny designéra Christopha Behlinga a harmonicky splyne s interiérem každé koupelny.
„Je výsledkem našeho dlouhodobého zaměření na design, komfort, čistotu a ekologickou udržitelnost a zároveň jasným důkazem toho, že jdeme správnou cestou,“ říká Armin Gierer, vedoucí produktové řady Geberit AquaClean. Pod jednoduchým a elegantním designem tohoto konceptu se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie, jako je například průtokový ohřívač optimalizovaný pro tvrdou vodu, funkce odstranění vodního kamene nebo vysoce efektivní technologie sprchování WhirlSpray s nízkou spotřebou vody.
Další funkce, jako je například ohřev sedátka, osoušení teplým vzduchem, odsávání zápachu a keramická mísa bez okrajů Rimfree® ještě více umocňují prožitek komfortu a pohodlí. Uživatelsky přívětivé dálkové ovládání umožňuje intuitivním způsobem nastavit všechny funkce tak, aby vyhovovaly osobním preferencím majitelů. Od poloviny roku 2017 Geberit nabízí také aplikaci s dodatečnými funkcemi, která umožní ovládat toaletu pomocí chytrého telefonu.

www.geberit-aquaclean.cz
NAŠI PARTNEŘI

Cech obkladačů České republiky Cech podlahářů České republiky Cech malířů a lakýrníku České republiky AVNH ČR Semináře

Renovace parket