13.08.2020 | TIPY

KALDEWEI, Ahlen – Lidé v současné době tráví mnoho času ve vlastních čtyřech stěnách. Mezi domácí kanceláří, péčí o děti a dalšími každodenními povinnostmi již často není dostatek prostoru pro relaxaci a okamžiky pohody. Přitom právě koupelna může být dokonalým místem klidu a tichým útočištěm, kde lze znovu načerpat ztracené síly.

Jako výrobce prémiových koupelen není Kaldewei pouze milovníkem kvalitního designu, nýbrž také zdrojem inspirace pro trávení oddechového času ve svém obydlí. S umyvadlovou mísou Miena, koupací vanou Meisterstück Conoduo a sprchou Conoflat se díky vzájemně dokonale sladěnému designu stává koupelna stylovým místem k odpočinku.

Uveďte své smysly do opojení s Meisterstückem Conoduo

Základem energizující koupele je Meisterstück Conoduo. Tato koupací vana upoutá svým ušlechtilým designem a dokonalou estetikou: architektonická, geometrická, beze spár. Na přání lze zážitek z koupání obohatit také koupelnovým audiosystémem Sound Wave. Díky němu se koupací vana změní ve stylovou ozvučnici. Svou sbírku hudby si tak můžete s použitím smartphonu, notebooku nebo tabletu užít zcela novým způsobem. Nyní již nezbývá, než se příjemně opřít a relaxovat – například s vanovým polštářem od Kaldewei, který se perfektně přizpůsobí tvaru šíje. Tvrdost polštáře lze snadno nastavit integrovaným ventilem. 

Sprcha Conoflat v úrovni podlahy završuje designový koncept

Pro větší komfort bez omezení nabízí Kaldewei také bezbariérová řešení, která by neměla v moderní koupelně chybět. Díky promyšlené koncepci designu je sprcha Conoflat v úrovni podlahy perfektním vizuálním doplňkem ke vkusné koupací vaně Conoduo a nabízí extrémně plochý design bez hran, o něž by se dalo klopýtnout. Do povrchu v rovině podlahy je harmonicky integrován smaltovaný kryt odtoku. Vizuální opojení smyslů ve vlastní koupelně završují umyvadlové mísy Miena. Tyto jemné, filigránní a ve skvostných barvách a puristickém designu provedené výrobky řady klasických sanitárních výrobků tradičního výrobce procítěně zapadají do konceptu pohody a komfortu.

Trvalá, hygienická a s dlouhou životností: Smaltovaná ocel Kaldewei

Hygiena je v těchto časech obzvláště důležitá - to platí zejména pro vlastní koupelnu. Stejně jako je tomu u všech kvalitních výrobků, sází Kaldewei i v případě tohoto konceptu pro koupelny na svůj jedinečný materiál: smaltovanou ocel Kaldewei. Skleněný povrch bez pórů zaručuje vysoký stupeň hygieny a obzvláště snadnou údržbu. Nečistoty a choroboplodné zárodky při mytí rukou jednoduše odtékají spolu s vodou – bez namáhavého splachování povrchu a čištění. Materiál je navíc natolik odolný, že ho nemohou poškodit kosmetické ani čisticí přípravky. Další výhodou smaltované oceli je její recyklovatelnost, která činí hrdých 100 procent. Ušlechtilá symbióza oceli a skla tak není jen dokonalým optickým lákadlem, ale především možností, jak svým dílem přispět k zachování zdrojů.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. 

www.kaldewei.cz