17.09.2020 | Zprávy

Weber vysílá živě v pátek 18. 9. 2020 od 10:00 do 11:00 hodin ZDE: 

https://www.youtube.com/watch?v=N_o2EUyIWUA&fbclid=IwAR1WwTGkqgF5zDQHZXYIcvpTm22tjkLTGfxodrmSn1Ubz8TiX939SmggdE0 

Webinář bude zaměřen na téma uplatnění materiálů s kritérii pro životní prostředí ve stavebnictví a jejich využití ve veřejných zakázkách.

Společně se pokusíme nalézt odpovědi na otázky, kdy a proč bychom takové materiály měli používat.

Webcast bude okořeněn přímou reportáží s Ing. Janem Zachovalem z firmy Energy Benefit Centre, která navrhuje novostavby a rekonstrukce energeticky efektivních staveb, zajišťuje inženýring a financování z dotačních programů.

Účastníky diskuse budou:

  • Ing. Luboš Nobilis z firmy ECO trend vysvětlí, jaký je správný postup při certifikaci šetrných materiálů,
  • Mgr. Barbora Vlasatá z ČVUT přiblíží environmentální materiály ve stavebnictví – co vlastně znamenají a jaké je jejich využití,
  • Ing. Miloš Hutník bude za výrobce s materiály EPD mluvit o jejich uplatnění při stavbě a při rekonstrukci.

Na aktuální podmínky pro uplatnění environmentálních výrobků ve veřejných zakázkách se přímo zeptáme v reportáži na pracovišti firmy Energy Benefit Centre.

Něco o divizi Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ:

Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů. Např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem 5 výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku.

www.cz.weber