07.10.2020 | TIPY

Sprchová toaleta představuje kombinaci tradičního WC a a bidetu. Pomocí sprchového ramene se postará o šetrnou očistu po každém použití toalety. 

MALÁ SPRŠKA, KTERÁ ZNAMENÁ VELKÝ ROZDÍL

Očista vodou po použití toalety se stává populární po celém světě. To by nemělo nikoho zaskočit, jelikož voda je přeci jen ten nejpřírodnější čisticí prostředek na světě. Je příjemnější, hygieničtější a prospěšnější než cokoliv jiného – a rozhodně než toaletní papír. Zažijte na vlastní kůži, nakolik je použití toalety vybavené malým sprchovým ramenem příjemnější.

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena představuje prostředek pro osobní hygienu adekvátní 21. století, a nabízí celou řadu funkcí. Víko toalety se samočinně otevírá a zavírá díky senzoru přítomnosti a tlumené noční světlo znamená, že už nikdy nebudete tápat ve tmě. Technologie potlačování zápachu je další z funkcí, která přispěje k přeměně koupelny z ryze funkčního prostoru na oázu klidu a dokonalé čistoty. Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy, zatímco sprchová ramena, která se sama čistí a jsou vyhotovena se speciální antibakteriální úpravou, budete moci vždy používat s pocitem dokonalé hygieny. 

www.grohe.cz 

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.