24.05.2021 | Realizace

Kaldewei dodal největšímu hotelu v Německu v rámci rozsáhlé rekonstrukce vysoce kvalitní koupelnová řešení.

Uprostřed Berlína stojí Estrel – největší hotel Německa. Se svými 1125 pokoji a apartmá, čtyřmi restauracemi, třemi bary, letní zahradou s vlastním přístavištěm a moderní wellnessovou a fitnessovou zónou nabízí objekt hostům rozličné možnosti, jak příjemně a komfortně strávit volný čas. S 4,5hvězdičkovým hotelem je přímo spojeno kongresové centrum Estrel. Více než 75 zasedacích místností vytváří optimální podmínky pro různé akce a kongresy. V návaznosti na rekonstrukci vsadil Estrel ve svých více než 1000 koupelnách na koupací vany, extra ploché sprchové vaničky a umyvadla od Kaldewei. Tato ušlechtilá řešení pro koupelny ze smaltované oceli proměňují koupelny v exkluzivní místa relaxace přímo uprostřed ruchu velkoměsta.  

Hotel Estrel nabízí moderní design a příjemnou osobní atmosféru

Interiér velkorysých pokojů a apartmá se nese v duchu moderního designu. Kromě mnoha standardních a de luxe pokojů jsou samozřejmě k dispozici také bezbariérové pokoje. Ať již juniorské či de luxe apartmá, exkluzivní apartmá a apartmá se starožitným vybavením – Estrel splní každý sen a čekávání. Zlatým hřebem objektu je však 250 čtverečních metrů velké prezidentské apartmá umístěné v 17. patře. Jako soukromý hotel klade Estrel Berlín navíc velký důraz na osobní atmosféru a individuální přístup k hostům. K tomu se navíc přidávají nabídky zvláštních služeb jako letní zahrada Estrel s vlastním přístavištěm, ze kterého se lze vydat na plavbu po Berlíně na řece Sprévě  

Koupelny hostů: individuální komfort na nejvyšší úrovni

Hosté Estrelu se mohou těšit na extra ploché sprchové vaničky, umyvadla a koupací vany z udržitelné smaltované oceli Kaldewei, jež díky nejmodernějšímu doplňkovému vybavení slibují jedinečný relaxační zážitek. Pod osvěžující proud vody zvou ve více než 1000 koupelnách hotelu extra ploché sprchové vaničky Cayonoplan, Superplan a Superplan Plus. Hosté se kromě toho mohou ponořit do koupacích van Puro Duo, mimo jiné vybavených Kaldewei Skin Touch nebo Sound Wave, a načerpat tak novou energii z blahodárné koupele s účinky na všechny smysly. Zatímco wellnessový systém Skin Touch poskytuje přirozený efekt „živé vody“, nabízí koupelnový audiosystém Sound Wave požitek z oblíbené hudby zcela jiným způsobem: stačí se ponořit do vody a užívat si zvučných vibrací – to vše v srdci Berlína. Wellnessový zážitek završuje v koupelnách elegantního a estetického designu ještě 500 ladících zápustných umyvadel Puro. Kaldewei tak jako vždy dokázal vyhovět vysokým nárokům hotelové branže, která vyžaduje estetická a udržitelná řešení s dlouhou životností.

Smaltovaná ocel: pro udržitelnost v koupelně

Díky odolnosti povrchu z ušlechtilé smaltované oceli nejsou ani po mnoha letech intenzivního používání a čištění vidět na koupelnových řešeních od Kaldewei sebemenší stopy po používání. A když po dlouhé době používání doslouží, lze je 100% recyklovat, takže dokonale vyhovují současnému trendu udržitelného plánování v hotelích. „Těší nás, že díky vysoce kvalitním koupelnovým řešením můžeme přispět k tomu, aby se Estrel Berlín stal zcela jedinečným místem pro odpočinek. Kaldewei a Estrel – to jsou dvě značky, které se k sobě perfektně hodí a které dokáží držet krok s nejvyššími nároky,“ říká generální ředitel Franz Kaldewei.  

Hotel Estrel Berlín – vizitka

  • Klasifikace:               4,5hvězdičkový hotel
  • Počet pokojů:           1125 pokojů a apartmá
  • Výrobky Kaldewei:  665 extra plochých sprchových vaniček Cayonoplan, Superplan, Superplan Plus, 15 koupacích van Puro Duo se Sound Wave, 2 koupací vany Puro Duo se Skin Touch a Sound Wave, 554 zápustných umyvadel Puro

Obrazový materiál: Estrel Berlin 

Vnější pohled na Estrel Berlín: Největší hotel Německa nabízí na celkové ploše 25 000 m² místo pro 1125 pokojů a apartmá, čtyři restaurace, tři bary, letní zahradu s vlastním přístavištěm a moderní wellnessovou a fitnessovou zónu.

Obrazový materiál: KALDEWEI/Schumann & Partner

V souvislosti s rekonstrukcí vsadil Estrel ve více než 1000 koupelnách na nejkvalitnější sanitární výrobky od Kaldewei, a to na extra ploché sprchové vaničky Superplan Plus, koupací vany Puro Duo a zápustná umyvadla Puro. 

  

Obrazový materiál: KALDEWEI/Schumann & Partner

Díky odolnosti povrchu z ušlechtilé smaltované oceli nejsou ani po mnoha letech intenzivního používání a čištění vidět na koupelnových řešeních od Kaldewei sebemenší stopy po používání.

Obrazový materiál: KALDEWEI/Schumann & Partner

V souladu s nároky Estrelu: Umyvadlo Puro nabízí prvotřídní design s čistými a nadčasovými tvary – nesmrtelný díky provedení ze smaltované oceli s dlouhou životností. 

Obrazový materiál: KALDEWEI/Schumann & Partner

Pod osvěžující proud vody zvou ve více než 1000 koupelnách hotelu extra ploché sprchové vaničky Cayonoplan, Superplan a Superplan Plus.

Obrazový materiál: KALDEWEI/Schumann & Partner

Koupací vany Puro Duo, mimo jiné vybavené Kaldewei Sound Wave, umožňují načerpat novou energii z blahodárné koupele s účinky na všechny smysly. 

www.kaldewei.cz