07.06.2022 | Zprávy

V rámci veletrhu Ptáček, který se uskutečnil ve dnech 26. – 28. dubna na brněnském výstavišti, a na kterém byla přítomna také naše redakce odborného magazínu Obklady, dlažba & sanita, představila společnost GROHE poslední novinky a inovace od vodovodních baterií a sprchových systémů po sanitární keramiku a sofistikované kuchyňské systémy a baterie.

V prostorách výjimečné expozice GROHE jste se mohli seznámit s těmi nejnovějšími produkty  a na vlastní kůži si je vyzkoušet, ať už jde o ICON 3D,  unikátní vodovodní baterii vyrobenou technologií 3D tisku, kuchyňské systémy GROHE Blue a GROHE Red, které poskytují filtrovanou, chlazenou jemně perlivou, perlivou a neperlivou vodu nebo naopak vařící vodu přímo z kohoutku.

Dominantou celé expozice byl GROHE X Motion truck, který byl vůbec poprvé prezentován v České republice. Návštěvníci si zde mohli prohlédnout vybrané produkty GROHE fyzicky i virtuálně, stejně tak jako 3D obytné prostory prostřednictvím speciálních brýlí pro virtuální realitu.

V části GROHE SPA se návštěvníci mohli seznámit s prémiovými řadami baterií Essence, Allure a Atrio v nádherných barevných odstínech a luxusní sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena  a dalšími inovativními produkty GROHE. Sekce GROHE PROFESSIONAL nabídla komplexní prezentaci nového subbrandu Professional – řady Bau a Eurosmart, exkluzivní sprchové sety Tempesta a Euphoria, unikátní podomítkové těleso SmartBox, a to nejlepší z termostatických baterií a instalačních systémů GROHE.

Expozice také nabídla interaktivní část, kde si zájemci mohli vyzkoušet produkty, rozebrat je a opět smontovat a ověřit tak jejich kvalitu.