11.04.2023 | Zprávy

.... spojení estetiky designérů a přesnosti odborníků na koupelny

Když se spojí efektní design s průkopnickým duchem prémiové značky, vznikne něco zcela neobyčejného. Jako jeden z předních výrobců koupelnového vybavení a vyhlášený odborník na sprchy v úrovni podlahy představuje Kaldewei nový sprchový žlab navržený studiem Aisslinger. Díky patentovanému mechanismu se toto řešení, vytvořené designéry a k dokonalosti dovedené experty na koupelny, stává zlatým hřebem každé koupelny. Jedinečný systém Kaldewei zajišťuje, že čištění a údržba jsou jednoduché jako nikdy před tím. Tím to však zdaleka nekončí: pro obzvláště udržitelné koupelny je k dispozici nové řešení žlabu od Kaldewei s integrovaným systémem zpětného získávání tepla. 

Patentovaný mechanismus sprchového žlabu Kaldewei se jmenuje Click’n clean®. Jak trefně a slibně tento název zní, takový také doopravdy je. Kryt lze hravě otevřít a poté opět zavřít pouze jednou rukou, což zaručuje bleskurychlé hygienické čištění a tím i pocit, že v koupelně všechno perfektně hladce plyne. 

Progresivní značkový výrobek od Kaldewei současně otevírá nové dimenze designového pojetí sprchy. Sprchový žlab vyvinutý předním výrobcem koupelnového vybavení totiž není přesvědčivý jen díky snadné manipulaci, ale také jako estetický designový prvek. Studio Aisslinger navrhlo pro Kaldewei snad nejkrásnější značkové sprchové žlaby pro sprchy v úrovni podlahy: od rafinované prémiové varianty vyznačující se redukovaným designem přes exkluzivní luxusní verzi přitahující pozornost až po udržitelné provedení, které dokáže dokonce šetřit energii. Různé povrchy a barevné odstíny jsou zárukou velké variability při realizaci a proměňují nový sprchový žlab od Kaldewei ve skutečný klenot v koupelně. 

Na své si však nepřijde jen náročný estét. U výrobků Kaldewei je totiž jako obvykle zaručena i snadná a praktická montáž díky kompletním řešením a záruce kvality Kaldewei. Kromě toho řešení poskytuje velkou flexibilitu z hlediska umístění žlabu i jeho délky, která může dosahovat až 150 centimetrů. Další přednosti: díky propracovanému technickému provedení lze nový sprchový žlab od Kaldewei kombinovat téměř se všemi podlahovými materiály a na přání dokonce opatřit technologií pro výraznou úsporu energie při sprchování. 

Revoluční sprchové žlaby z prémiové produktové řady Kaldewei FlowLine Zero budou od podzimu 2023 k dostání ve třech variantách povrchů. Na výběr je kartáčovaná nerezová ocel, šampaňská, dělový bronz, bílá matná a černá matná. Pro obzvláště exkluzivní koupelny nabízí Kaldewei luxusní variantu FlowLine Crystal s ušlechtilým skleněným povrchem. 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. 

Foto: Studio Aisslinger vytvořilo pro Kaldewei snad nejkrásnější značkové sprchové žlaby. Pro obzvláště exkluzivní koupelny nabízí Kaldewei luxusní variantu FlowLine Crystal s ušlechtilým skleněným povrchem.

Foto: Kaldewei FlowLine Zero: Jako jeden z předních výrobců koupelnového vybavení a vyhlášený odborník na sprchy v úrovni podlahy představuje Kaldewei nový sprchový žlab navržený studiem Aisslinger – řešení vytvořené designéry a dovedené k dokonalosti experty na koupelny.

Foto: Nové sprchové žlaby nejsou přesvědčivé jen díky snadné manipulaci, ale také jako estetický designový prvek.

Foto: Patentovaný mechanismus sprchového žlabu Kaldewei se jmenuje Click’n clean®. Jak trefně a slibně tento název zní, takový také doopravdy je. Kryt lze hravě otevřít a poté opět zavřít pouze jednou rukou, což zaručuje bleskurychlé hygienické čištění a tím i pocit, že v koupelně všechno perfektně hladce plyne. 

Foto: Revoluční sprchové žlaby z prémiové produktové řady Kaldewei FlowLine Zero budou k dostání ve třech variantách povrchů. Na výběr je šampaňská, kartáčovaná nerezová ocel, dělový bronz, černá matná a bílá matná.