29.11.2023 | Zprávy

Široká škála možností – nové podomítkové soupravy obsahují nedávno uvedené hlavové a ruční sprchy v kombinaci s několika bateriemi a doplňky v různých cenových segmentech.

  • Dokonalá kombinace od jednoho výrobce – komplexní sprchová řešení zajišťují sladěný design termostatických baterií, ručních a hlavových sprch
  • Jednoduchá a rychlá instalace díky univerzálnímu podomítkovému tělesu GROHE Rapido SmartBox

Vzhledem k tomu, že zakázky převyšují personální kapacity a nároky zákazníků jsou stále vyšší, hledají odborníci na sanitární techniku praktická řešení, která zjednoduší a minimalizují každodenní pracovní zátěž. S ohledem na tuto skutečnost společnost GROHE nyní rozšiřuje svou nabídku podomítkových sprchových souprav. Tato komplexní řešení obsahují vše, co instalatéři potřebují, od hlavových a ručních sprch přes pákové nebo termostatické baterie až po nástěnné držáky a univerzální těleso pro podomítkovou instalaci. Odpadá tak nutnost zdlouhavě hledat vzájemně slučitelné produkty. Všechny potřebné součásti jsme již předpřipravili do jednoho balení, dokonale sladěného tvarem i funkcemi.

Naše podomítková sprchová řešení proto dokonale splňují příslib portfolia GROHE Professional. Toto specializované portfolio obsahuje jedinečnou nabídku produktů a služeb přizpůsobenou potřebám našich profesionálních partnerů a usnadňuje jim každodenní práci.

Sprchová řešení pro každou koupelnu

Díky všestrannosti sprchových systémů GROHE mohou instalatéři najít to správné řešení pro koupelny svých zákazníků. Sprchové soupravy GROHE jsou nyní k dispozici také s oblíbenou hlavovou sprchou GROHE Rainshower Mono s luxusním průměrem 310 cm, intuitivní ruční sprchou GROHE Rainshower SmartActive a nově uvedenou ruční sprchou GROHE Tempesta 110, která je dokonalým partnerem pro hlavovou sprchu GROHE Tempesta 250. Sprchová řešení jsou k dispozici v kulatém nebo hranatém tvaru a v různých cenových segmentech. Například podomítkový sprchový systém BauEdge je skvělou volbou pro zákazníky, kteří chtějí rekonstruovat koupelnu s omezeným rozpočtem. 

GROHE Rapido SmartBox poskytuje bezproblémovou instalaci a flexibilitu

Dokonale sladěné sprchové soupravy nejen usnadňují konzultace a výběr produktů, ale také zajišťují bezproblémovou instalaci. Montážní těleso GROHE Rapido SmartBox, které je srdcem každé soupravy, nabízí instalatérům řadu výhod. Díky třem výstupům může toto univerzální podomítkové těleso pohánět až tři funkce sprchové nebo vanové baterie a je kompatibilní s více než 200 různými pákovými bateriemi GROHE, termostatickými bateriemi nebo systémem GROHE SmartControl. Navíc ve sprše šetří místo, protože všechny kompatibilní nástěnné panely přesahují ze stěny pouze o 43 mm. To nabízí instalatérům větší flexibilitu, a to i při dodatečné montáži. 

www.grohe.cz