20.02.2024 | Zprávy

Společnost Laufen CZ, která v České republice zastupuje tři značky koupelnového vybavení – LAUFEN, JIKA a ROCA, nebude ani letos chybět na veletrhu Aquatherm.

Návštěvníci se mohou těšit na představení aktuálních letošních novinek i prezentační vůz, ve kterém si mohou ozkoušet produkty v praxi.

Mezinárodní odborný veletrh Aquatherm zaměřený na technické zařízení budov je největší akcí svého druhu u nás. Letošní, v pořadí už 25. ročník, se uskuteční ve dnech 5. – 8. března 2024 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a návštěvníkům přinese prezentaci více než 200 vystavovatelů z oblasti vytápěcí, ventilační či klimatizační techniky, stejně tak jako z oblasti sanitární techniky či ekologických řešení pro stavby.

Mezi vystavovateli už tradičně nebude chybět ani společnost Laufen CZ, v jejímž portfoliu lze najít kompletní produktové řady pro vybavení koupelen – od podoomítkových modulů a dalších technických řešení, přes baterie, sanitární keramiku, až po sprchové kouty. Na veletrhu společnost představí nejaktuálnější novinky i prezentační vůz, který umožňuje prohlídku i vyzkoušení produktů, které jsou připojeny ke zdroji a jsou tak plně funkční.

„Naším cílem je nabídnout návštěvníkům inspiraci a seznámit je s řešeními, která naše značky nabízí, a to především s důrazem na portfolio tradiční české značky JIKA, ačkoliv stranou nezůstane ani naše značka LAUFEN. Segment koupelnového vybavení se velmi rychle vyvíjí a jde neustále kupředu a my vnímáme jako velmi důležité seznámit odbornou i širokou veřejnost s novými možnostmi,“ uvádí Iva Šedivá, vedoucí komunikace společnosti Laufen CZ. Zároveň doplňuje, že návštěvníkům budou po celou dobu k dispozici také odborníci Laufen CZ, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny dotazy a poskytnout potřebné informace o novinkách i nových pokrokových technologiích.

Jednou z představovaných novinek značky JIKA budou umyvadlové mísy Cubito Pure v nových barvách. „Série Cubito Pure je stálicí v našem sortimentu a těší se značné oblibě mezi zákazníky. Její součástí jsou také elegantní umyvadlové mísy v obdélníkovém i kulatém provedení, které se v letošním roce dočkaly nových barev, a to trendy černé i populární bílé matné. Sérii jsme navíc rozšířili o zcela nové čtvercové provedení,“ vysvětluje Iva Šedivá. Vůbec poprvé si je veřejnost bude moci naživo prohlédnout právě na veletrhu Aquatherm.

Mezi novinkami značky jsou pak také nové sprchové vaničky Tigo a Padana, které vynikají odolnými materiály zaručujícími dlouhou živostnost i jednodušší údržbu, kvalitním provedením a benefitem je také jejich rychlá a snadná instalace. Novinky ve sprchovém segmentu pak doplňuje také sprchový žlab Pure. Ten je propracovaný nejen vzhledově, ale také po praktické stránce. Nabízí totiž značnou flexibilitu umístění, a navíc disponuje také integrovaným lapačem vlasů pro jednoduché čištění.

Za značku LAUFEN společnost představí například nový instalační systém LAUFEN INEO, který je možné využít jak pro novostavby, tak v případě rekonstrukcí. Jeho výhodou je prvotřídní kvalita a provedení a současně i možnost rychlé a nekomplikované instalace. „Pro návštěvníky máme přichystané i malé překvapení. V sekci, kde bude vystaven právě instalační systém LAUFEN INEO, se mohou zapojit i do soutěže o drobné ceny,“ doplňuje informace k prezentaci na veletrhu Aquatherm Iva Šedivá.

Společnost Laufen CZ najdete na stánku č. 524 v hale 5.

www.laufen.cz