24.04.2024 | Zprávy

Skupina SanSwiss, známá svými vysoce kvalitními sprchovými kouty a vaničkami, oznámila změnu svého názvu na RONAL Bathrooms.

Tento krok přichází jako součást strategie přiblížení se mateřské společnosti RONAL GROUP se sídlem ve Švýcarsku.

Oliver Brauner, generální ředitel RONAL GROUP, zdůraznil, že nově pojmenovaná divize bude dále rozšiřovat své působení, které doplňuje hlavní činnost společnosti v oblasti výroby kol z lehké slitiny. Součástí nové identity jsou i nedávné akvizice - Glass 1989, Karol a Kudos, které podtrhují růst a vývoj společnosti.

Nová produktová značka RONAL, doplněná o inovativní značky Glass 1989, Karol a Kudos, posiluje portfolio a potvrzuje zaměření RONAL Bathrooms na inovativní technologie, výjimečný design a komplexní služby. Tato široká paleta produktů předefinuje designové možnosti moderní koupelny pod heslem "The art of modern bathrooms".

Glass 1989 se zabývá vývojem, výrobou a prodejem wellness produktů – sauny, hammamy, vířivky apod. a pyšní se více než 30letou historií. Společnost Karol je známá kvalitním koupelnovým nábytkem a koupelnovými doplňky s elegantním designem.

RONAL Bathrooms, se svými téměř 500 zaměstnanci a výrobními závody v České republice, Itálii, Rumunsku, Velké Británii a Jižní Africe, je nyní klíčovou divizí RONAL GROUP a její produkty jsou dostupné napříč významnými evropskými trhy a na vybraných zámořských trzích.

www.sanswiss.cz