01.05.2024 | TIPY

Společnost Novaservis přichází s novým produktem, který vhodně zapadá do moderního Konceptu ECO, protože přináší nejen úsporu do rozpočtu, ale také příznivé dopady na životní prostředí.

Metalia 54 je nová produktová řada vodovodních baterií, která nabízí celou škálu variant pro každou domácnost.

S touto novou řadou se Novaservis posouvá ještě dál v oblasti úsporných technologií. Metalia 54 není pouze jedním produktem, ale celou produktovou řadou zahrnující stojánkové, dřezové, sprchové a vanové baterie. Celkem nabízíme 20 produktů, které splňují potřeby každého zákazníka.

Hlavní devízou této produktové řady je vysoká úspora vody. Stojánková varianta umyvadlové baterie dokáže uspořit až 60 % vody, což není jen ekonomický, ale i ekologický počin. Díky tomu Metalia 54 nejen šetří peníze, ale také přispívá k ochraně našeho životního prostředí.

Klíčové výhody Metalia 54:

  • Český výrobek s prodlouženou zárukou: Všechny produkty této řady jsou české výroby a zákazníci mohou očekávat kvalitní servis až do domu a prodlouženou 7letou záruku.
  • Extrémně nízký průtok: Stojánkové umyvadlové baterie mají průtok pouze 6 litrů za minutu, zatímco standardní průtok je 15 litrů za minutu. Sprchové a vanové baterie s příslušenstvím pak nabízejí průtok pouze 8 litrů za minutu oproti standardním 18 litrům za minutu.
  • Technologické inovace: Většina baterií z této produktové řady je vybavena úsporným aerátorem či sprchou, která minimalizuje spotřebu vody.
  • Metalia 54 představuje další naše ukotvení v oblasti úsporných vodovodních baterií. S inovativními technologiemi a udržitelným přístupem se stává nepostradatelným prvkem každé moderní domácnosti.

www.novaservis.cz