01.07.2020 | Zprávy


Na rozdíl od proměnlivých módních trendů v sobě RETRO STYL ukrývá všechny propracované a léty prověřené designérské skvosty. Jeho kouzlo spočívá v symbolice, která vychází z nostalgie a touhy vrátit se zpět ke kořenům, tradicím a hodnotám.

RETRO STYL pro nás symbolizuje kvalitu, která překonala i desítky generací. Fascinuje nás napříč časem a podněcuje naší přirozenou zvídavost a zájem o historii. RETRO STYL  je zároveň velkou inspirací, a proto ho s oblibou promítáme do současných trendů, experimentujeme s ním a kombinujeme s dalšími styly a moderními prvky a tím mu dodáváme na jeho novodobé autentičnosti.

RETRO tak vnáší do Vaší koupelny nadčasový design, který jen tak nevyjde z módy, ale také výjimečnost, noblesu a tradici. Oslovuje nejen milovníky starých časů, ale svou přízeň si získal též u designérů, kteří mohou díky němu vdechnout svým interiérům jedinečný a osobitý styl. Rozmanitostí jeho prvků lze vyjádřit nespoutaného ducha mládí a idealismu, nebo pozdvihnout impozantnost, vášeň a eleganci éry dávno minulé. Jeho kombinací s moderními prvky a technologiemi vytváříme z koupelny prostor,  který bude příjemný, stylový a funkční zároveň.

Nový katalog SAPHO Retro 2020 si můžete prohlédnout ZDE.

www.sapho.cz