07.07.2020 | Zprávy

Světová novinka od Kaldewei pro bezbariérové minikoupelny okouzlila nejenom profesionály z oblasti sanity, architekty a investory. Také na Red Dot Award v kategorii Product Design 2020 vyhrála Kaldewei Cayonoplan Multispace díky své výjimečné inovaci a estetice jednu z nejdůležitějších mezinárodních soutěží hodnotících design výrobků a architekturu.

Vyznamenání červeným bodem uděluje každoročně 40členná porota odborníků nejlepším výtvorům v oblasti estetiky, vybraných materiálů, zpracování, struktury povrchu, ergonomie a funkčnosti a je jednou z nejproslulejších pečetí kvality udělovaných za mimořádně zdařilý design.

„Tímto vyznamenáním ocenila porota nejenom kvalitu designu našeho nového řešení pro koupelny. Pro nás je tato cena rovněž potvrzením zcela jedinečné kombinace materiálů. Ve smaltované oceli od Kaldewei jsou spojeny ocel a sklo v trvalý, hygienický a udržitelný svazek, za kterým již po desetiletí stojí značka Kaldewei,“ říká Yvonne Piu, marketingová ředitelka u Kaldewei. Cayonoplan Multispace udělala i z tak rozšířené minikoupelny konečně bezbariérový prostor a současně zónu, kde prim hraje design – a to se všemi výhodami pro profesionály na sanitu a investory. K těm patří kromě vysoké estetičnosti také maximální komfort a uspořádání koupelny splňující normy, které zaručuje bezpečné čerpání příspěvků z dotačních programů pro bezbariérové modernizace koupelen.

Bezbariérová realizace minikoupelen

Kaldewei Cayonoplan Multispace určená k instalaci v úrovni podlahy je první certifikovanou smaltovanou extra plochou sprchovou vaničkou splňující všechny požadavky na bezbariérovost, kterou lze současně ze 60 procent započíst do plochy určené v koupelně pro pohyb. Tímto sprchovým systémem od Kaldewei lze zcela snadno vybavit dokonce i minikoupelny o velikosti pouhých 4 čtverečních metrů při splnění všech požadavků na bezbariérovost. Cayonoplan Multispace nabízíme ve všech dvanácti barvách kolekce Coordinated Colours a sériově ji opatřujeme protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus.

Cayonoplan Multispace: vyznamenaná po všech stránkách

„Vítězi soutěže Red Dot Awards prokázali, že dokáží vytvořit výrobky dokonalé po všech stránkách, které se vyznačují nejenom výjimečnou estetikou, ale i dokonalou funkčností. Projekty držitelů našich cen posouvají ve své branži laťku výš. K tomuto úspěchu jim zcela od srdce gratuluji“ – to jsou slova profesora Dr. Petera Zeca, iniciátora a výkonného ředitele Red Dot.

www.kaldewei.cz