08.09.2020 | Zprávy

Inovativní hlavová sprcha GROHE Rainshower 310 SmartConnect byla oceněna prestižní German Innovation Award.

Digitalizace v posledních několika letech dramaticky proměnila mnoho oblastí soukromého i veřejného života. Výsledkem jsou sofistikovaná digitální řešení, která čím dál tím častěji nachází cestu do našich domovů. Řešení, která propojují fyzický a digitální rozměr každodenního života. A koupelna není žádnou výjimkou.

Zákazníci do ní hledají inteligentní technologie, které se snadno ovládají a obohacují každodenní očistný rituál. „Inteligentní technologie nejsou samy o sobě řešením. Měli bychom na ně však pohlížet jako na prostředek, který nám umožní řešení najít,“ zdůrazňuje Thomas Fuhr, COO Fittings LIXIL International a CEO ve společnosti Grohe AG. „Pokaždé, když vyvíjíme novou technologii nebo výrobek, se ptáme: Jaký to má význam? Jak to ovlivní životy našich zákazníků? Vyřeší to nějaký problém nebo usnadní každodenní život? Uživatelé a jejich potřeby jsou pro nás samozřejmě středem pozornosti. Pouze s tímto uvažováním jsme schopni vyvíjet technologie a produkty, které nabízí opravdovou přidanou hodnotu.“  

Tímto způsobem vznikl například GROHE SmartConnect, revoluční způsob ovládání sprchy. Jedná se o bezdrátový dálkový ovladač, který se k hlavové sprše GROHE Rainshower 310 připojuje prostřednictvím Bluetooth, a který umožňuje přepínání nebo kombinaci různých režimů proudu. Nabízí tím bezkonkurenční komfort a moderní požitek z vody.

Mezioborová porota ocenění German Innovation Award 2020 také věří, že originalita, způsob provedení a efektivita této technologie posouvá sanitární průmysl kupředu, a proto vyhlásila sprchu GROHE Rainshower 310 SmartConnect vítězem v kategorii „Excellence in Business to Consumer – Heating & Bathroom“. Tato kategorie sdružuje produktová řešení napříč průmyslovými sektory, která se významně liší od svých předchůdců zejména v oblasti uživatelské přívětivosti a přidané hodnoty.

BEZKONKURENČNÍ KOMFORT

GROHE Rainshower 310 SmartConnect nabízí inovativní způsob ovládání vody. Tato hlavová sprcha je prostřednictvím Bluetooth propojena s dálkovým ovladačem napájeným z baterie, který vám umožní přepínat mezi šetrným proudem GROHE PureRain a dynamickým proudem ActiveRain, nebo je oba navzájem kombinovat. Bezdrátový dálkový ovladač lze umístit na libovolné místo a díky jednoznačným piktogramům je velmi intuitivní ho používat. Hlavová sprcha s opulentním průměrem 310 mm je k dostání v kulaté a hranaté variantě. Snadno a rychle ji lze nasadit na stávající sprchové rameno. Sprcha GROHE Rainshower 310 SmartConnect vás nadchne svou flexibilitou a komfortem, a stane se technologickým klenotem každé moderní koupelny.

www.grohe.cz