07.09.2020 | Zprávy


Objevte designové radiátory do bytu či koupelny nebo kouzlo řízeného větrání s rekuperací tepla na stánku Zehnder v hale 3 č. stánku 3H46. Veletrh FOR ARCH se koná v PVA Letňany.

Od úterý 22.9. do soboty 26.9.2020 Vám expozici Zehnder na stavebním veletrhu FOR ARCH 2020 představíme novinky v oblasti designových radiátorů! Můžete s námi oslavit 90. narozeniny ocelového článkového radiátoru Zehnder Charleston, který Vás přesvědčí nejen svým nádherným nadčasovým designem, ale i množstvím tvarů a barev. V expozici bude možné také poprvé uvidět designový radiátor Zehnder Deseo Verso. Nevěříte, že můžete mít v koupelně velké zrcadlo a zároveň krásný designový radiátor, který nejen promění koupelnu v oázu tepelné pohody, ale také pomůže schovat i usušit ručníky a koupelna vypadá vždy uklizeně? Zehnder Deseo Verso je toho důkazem. Přesvědčit se můžete osobně!

Jestliže uvažujete o stavbě rodinného domu nebo pořízení dřevostavby, Zehnder doporučuje informovat se o nové směrnici na stavbu rodinných domů s „téměř nulovou spotřebou energie NZEB“. NZEB významně zpřísňuje pravidla pro výstavbu rodinných domů. Nové předpisy upravují způsob zateplení obálky budovy, jako i využití obnovitelných zdrojů při jejím vytápění. Na stánku Zehnder jsou pro Vás k dispozici odborníci, kteří vysvětlí, jak systém komfortního řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder pomůže postavit dům odpovídající nové směrnici  a představí další benefity systému řízeného komfortního větrání Zehnder. Odnést domů si můžete také bezplatný návrh systému větrání pro Váš konkrétní projekt.  

www.zehnder.cz