16.09.2020 | TIPY

Když se řekne Laufen, mnoho lidí si vybaví nejen švýcarskou kvalitu a preciznost, ale také originálně řešenou koupelnu navrženou autorem známým v oblasti bytového designu. Značka Laufen je zároveň vepsaná do populární série Laufen Pro, která nabízí několik tvarových variant a zároveň různá důmyslná řešení pro novou koupelnu ale i pro velkou nebo částečnou rekonstrukci.                 

Laufen Pro S – nejnovější z rodiny Pro

Za návrhem kolekce Laufen Pro S stojí návrhář Peter Wirtz. Velmi citlivě dokázal navrhnout koupelnovou řadu určenou pro velkovýrobu a dal vzniknout dalším produktům z oblíbené řady Pro. Umyvadlo díky své štíhlé siluetě a jasně definovaným oblým hranám působí velmi lehce a elegantně. Svou hloubkou je i vysoce funkční. Není pochyb o tom, že svým estetickým ztvárněním se kolekce Laufen Pro S vydává směrem prémiových designových řad značky Laufen a zároveň zůstává cenově dostupnou pro všechny.

Kromě klasických a velmi oblíbených Laufen Pro klozetů nabízí série Pro S rovněž toaletu hranatého tvaru, která dokonale ladí s umyvadly z rodiny Pro. Geometrický tvar se promítá nejen do závěsné wc mísy ale také do bidetu. Díky instalačnímu systému Easy fit je keramika designově bezchybná a velmi jednoduše se čistí. Soulad panuje nejen v kombinaci s klasickými umyvadly, ale také s umyvadly nábytkovými.

Důmyslná řešení 

Pokud je prostoru v koupelně málo, dobrých nápadů, jak prostor řešit, není nikdy dost. Zkrácené provedení umyvadla Laufen Pro S dává příležitost vymyslet komplexní a funkční možnost i v prostorech s velmi omezeným místem. 

Klasická toaletní mísa Laufen Pro je velmi populární stálicí při výběru, a to již celou řadu let. Ti, kteří nemají problém s prostorem, volí klasickou délku 53 cm. Kdo s místem bojuje, přivítá zkrácené compact provedení, které do prostoru vystupuje do délky 49 cm. Přitom zůstává zachován sedací prostor, který nabízí příjemných 45 cm.

Série Laufen Pro umí pomoci také ve veřejných prostorách nebo při speciálních potřebách uživatelů koupelny. Zvýšená kombi mísa pro handicapované nebo starší lidi dokáže zjednodušit fungování při každodenních potřebách stejně, jako umyvadlo Liberty Line navržené pro snadné používání osobou na vozíčku.

www.laufen.cz