06.10.2020 | Zprávy

S KALDEWEI jako partnerem se můžete spolehnout na nejvyšší jistotu plánování.
 
Profitujte jako architekt nebo plánovač při plánování, koordinaci a převodu 3D dat, BIM dat a CAD dat přímo od značkového výrobce.

Objevte všechny 3D výkresy, BIM soubory a 2D data k našim koupacím vanám, sprchám a umyvadlům KALDEWEI. Naše 3D data obsahují tvary a rozměry pro geometrické modely. Naše BIM data jsou naproti tomu vhodná pro BIM modely, v nichž jsou obsaženy veškeré informace pro skutečnou realizaci v budově. Používáte pro své zobrazení projektu některý CAD systém? Žádný problém! I pro Váš CAD software od nás dostanete potřebná data ke stažení.

VAŠE VÝHODY S BIM DATY OD KALDEWEI:
Nejjednodušší manipulace: prostě vyhledejte data, která si přejete, a stáhněte si je pro své individuální plánování v jednom balíčku. Stálá aktuálnost: přímé poskytování námi zajišťuje, že máte vždy digitálně k dispozici nejaktuálnější data.

FORMÁT SOUBORU
Data jsou k dispozici v obvyklých formátech .rfa (Revit) a .gsm (ArchiCAD). Pro renderingy resp. 3D vizualizace lze použít poskytovaná data .3ds a .max (3ds Max), .skp (Sketch’up), .vwx (Vectorworks) a .alto (Artlantis). Modelovaný je vždy základní produkt s obligátními pohledovými částmi, jako jsou například odtok a přepad. Tak se s daty v každodenním praktickém plánování manipuluje ještě jednodušeji.

www.kaldewei.cz