02.10.2020 | Zprávy


Srdečně vás zveme do pražského showroomu RAVAK, který se zapojil do mezinárodního festivalu módy a designu Designblok 2020. Seznamte se zde jako první na trhu s naší novou solitérní vanou Ypsilon i s dalšími novinkami.
 
VANA PRO MODERNÍ ROMANTIKY
Název Ypsilon dostala podle siluety, která zmíněné písmeno připomíná svou jemně zalomenou přímkou. Volně stojící Vanu Ypsilon její autor Kryštof Nosál charakterizuje slovním spojením „soft geometry“. Pravidelnost a strohou symetrii zjemnil citlivým pojetím vnějších linií s až romantickým vyzněním. Svým nekomplikovaným tvarem odpovídá současnému modernímu designu, zároveň ale poskytuje novou dimenzi pohodlí.

V oblasti ramen se nová vana RAVAK lehce rozpíná do stran a vybízí tak k pohodlnému položení rukou, otevření hrudníku a k relaxaci krku i hlavy. Komfort při ležení ve vaně Ypsilon v kombinaci s účinky teplé lázně dodávají tělu jedinečný pocit volnosti.

Solitérní vana Ypsilon je určena pro koupelny, které hledají přirozenou dominantu. Její nenásilně tvarovaná silueta zjemňuje obvyklý ostře geometrický ráz ostatního koupelnového vybavení a vyvolává příjemnou atmosféru.

Vana Ypsilon, akrylát, rozměry 180 x 80 cm, cena k doptání u výrobce. V prodeji od března 2021.

www.ravak.cz