09.11.2020 | TIPY

Díky nové ruční sprše GROHE Rainshower SmartActive je dokonalý zážitek ze sprchování na dosah ruky:

  • tři režimy proudu zajišťují individuální požitek ze sprchování
  • nový ovladač GROHE SmartTip na zadní straně ruční sprchy umožňuje pohodlné přepínání mezi třemi režimy proudu 
  • díky technologii GROHE DripStop je odkapávání v režimech Rain a Jet minimalizováno

Sprchování se stává stále důležitějším zdrojem požitku a odpočinkovým rituálem. Díky nejnovějším inovacím od společnosti GROHE můžete nyní ve sprše zažít ještě více skvělých okamžiků: Ruční sprcha Rainshower SmartActive s chytrými funkcemi a intuitivním ovládáním umožňuje uživatelům pohodlné sprchování přizpůsobené jejich přáním. Různé designové varianty navíc nabízí zážitek individuálně šitý na míru.

Nechte se rozmazlit výběrem

Ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive je díky dvěma novým technologiím tou nejinovativnější ruční sprchou v sortimentu GROHE a nabízí uživatelům tři příjemné režimy proudu – od jemného šimrání na pokožce až po stimulující masážní sprchu. Zadní strana ergonomicky navržené ruční sprchy je vybavena ovladačem GROHE SmartTip, který umožňuje intuitivně přepínat mezi dešťovým proudem Rain, výkonnou tryskou Jet nebo uvolňujícím režimem ActiveMassage. Pomocí režimu Jet můžete také obzvláště rychle a důkladně vypláchnout šampon z vlasů. Dalším důležitým detailem je nová, praktická technologie GROHE DripStop u režimů Rain a Jet, která minimalizuje obtěžující odkapávání vody po vypnutí sprchy.  

Pro dokonalý design koupelny vyhovující osobnímu stylu zákazníka je ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive dostupná ve dvou velikostech 130 mm a 150 mm, v 11 barvách (kolekce GROHE Colors, s chromovým nebo bílým sprchovým diskem) a ve dvou různých provedeních (kulatém nebo hranatém). Díky tomu je ideální pro kombinaci s hlavovými sprchami, jako jsou GROHE Rainshower 310 SmartActive nebo Rainshower 310 Mono, tělovými tryskami Rainshower, podomítkovými termostatickými bateriemi nebo inovativními bateriemi GROHE SmartControl.

Maximální požitek ze sprchy doplňuje sprchová tyč s flexibilně polohovatelným držákem, která dokonale ladí se štíhlým designem sprchy SmartActive. Přihrádka GROHE EasyReach je ideální pro skladování sprchových gelů a šamponů. Díky instalačnímu systému QuickFix je možné polohu horní a spodní nástěnné svorky snadno přizpůsobit stávajícím otvorům ve stěně.[2] A díky technologii TileFix patří vyrovnávací disky do dlaždic minulosti. Funkce a technologie, kterými je vybavena sprcha GROHE Rainshower SmartActive, snižují instalační práci na absolutní minimum – a zvyšují individuální potěšení ze sprchování na maximum.

O společnosti GROHE

GROHE je předním světovým výrobcem koupelnových řešení a kuchyňských baterií, který zaměstnává přes 6 500 zaměstnanců ve 150 zemích světa – 2 600 z toho v Německu. Od roku 2014 je GROHE součástí prestižní japonské obchodní skupiny LIXIL, která je zaměřena na vodohospodářské a stavební produkty. Aby každý produkt značky GROHE nabízel „Pure Freude an Wasser“, čistý prožitek z vody, je založen na čtyřech klíčových hodnotách společnosti – kvalitě, technologii, designu a udržitelném rozvoji. Renomované stálice sanitárního průmyslu, například baterie GROHE Eurosmart nebo řady termostatických baterií, ale také revoluční inovace, jako je kuchyňský systém GROHE Blue, podtrhují expertízu a technologické know-how této tradiční německé značky. GROHE vytváří inteligentní, obohacující a udržitelná produktová řešení, která jsou zaměřena na požadavky zákazníků a nabízí bezkonkurenční přidanou hodnotu s pečetí kvality „Made in Germany“: veškerý výzkum, vývoj a design jsou protkány do jednoho integrovaného procesu v rámci našich německých továren. GROHE bere společenskou odpovědnost firem velmi vážně a její hodnotový řetězec je zaměřen na uchovávání omezených přírodních zdrojů. Od dubna 2020 je celosvětová výroba této společnosti zcela uhlíkově neutrální. Do roku 2021 je její ambicí také úplná eliminace jednorázových plastů v baleních.

Jen v průběhu posledních deseti let potvrdilo jedinečnost produktů GROHE více než 460 ocenění za design a inovativní technologie. Společnost GROHE se stala vůbec první společností ve svém odvětví, které se podařilo dosáhnout na cenu CSR německé spolkové vlády za příspěvek k trvale udržitelnému rozvoji. Business magazín Fortune® rovněž společnost GROHE umístil na seznam „Change the World“, žebříček 50 světových společností, jejichž obchodní aktivity mají pozitivní dopad na společnost a „mění svět k lepšímu“.

O společnosti LIXIL

Společnost LIXIL nabízí revoluční vodní a stavební řešení, které řeší každodenní výzvy a zlepšují život našim zákazníkům po celém světě. Vytváříme přední technologie na základě našeho japonského dědictví a investujeme do výzkumu, jehož výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty, které přeměňují domácnosti. Skutečnou podstatou obchodních aktivit společnosti LIXIL je však způsob, jakým je realizujeme – skrze smysluplný design, nevídaný tah na branku, odhodlání zvyšovat dostupnost prémiových produktů pro všechny a společenskou odpovědnost. Součástí naší skupiny jsou přední světové značky jako například INAX, GROHE, American Standard nebo TOSTEM. Přes 75 000 kolegů ve více než 150 zemích světa hrdě pracuje na produktech, které používá více než miliarda lidí každý den. Objevte více na webových stránkách www.lixil.com