02.12.2020 | Zprávy

Letos přesně před 30 lety byla založena společnost Weber, dříve známá pod názvem Terranova Industrie, nyní jedna z divizí Saint-Gobain – lídra na trhu stavebních materiálů. Oslava tohoto významného výročí společnosti letos navzdory aktuální situace proběhne, a to online.  

Přijměte proto pozvání na historicky první ONLINE oslavu třicetin Weber, která se uskuteční již tento pátek 4. 12. od 18 hodin. Stream bude dostupný na platformě youtube.

Bližší informace o akci naleznete zde: https://www.cz.weber/30let-weber. Video pozvánku na Weber pak najdete na YouTube zde: https://youtu.be/AskhzSuYrDk

Slavte a Stavte dál s Weber

Na co se v průběhu on-line večera můžete těšit?

Budeme u virtuálního krájení dortu, odšpuntování šampusu a korunou všeho bude úžasný koncert kapely Big’O’Band a možná přijde i …. někdo další. Akci, která bude vysílána živě online a streamována i prostřednictvím ČTK, bude moderovat sám ředitel divize Weber, Ing. Robert Kazda.

Pro zajímavost ještě uvádíme, že na tuto online akci je zvána celá stavební i nestavební veřejnost, obchodní partneři, zaměstnanci, dodavatelé a další přátelé Weber a Saint-Gobain. Jedná se o naprosto unikátní akci, kdy každý může být u tohoto dalšího historického milníku historie firmy Weber.

Přijďte, všichni jste zváni!

Vivat Weber

Něco o Weber:

Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů. Např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem 5 výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku. 

Kontakt:

Monika Ruffrová, divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10, T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@saint-gobain.com

www.cz.weber