03.12.2020 | Zprávy

Zákon roku, nebo také největší legislativa této vlády – STAVEBNÍ ZÁKON.

V úterý 8. prosince od 10:00 vás zveme na  Saint-Gobain Fórum, poprvé ve virtuálním studiu. Vysíláním pro architekty, projektanty a další profesionály  z oboru stavebnictví  vás provede moderátorka a novinářka Michala Hergetová.

Pozvání přijali:

  • Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj ČR
  • Vladimír Dlouhý, prezident České hospodářské komory 
  • Tomáš Rosák, generální ředitel Saint-Gobain pro Českou republiku a východní Evropu
  • Miloš Hutník,  zástupce divize Weber pro odbornou veřejnost  

V reportážích vystoupí významní hosté jako například Robert Špalek, předseda ČKAIT; Michal Vacek, CEEC research a Lukáš Tauchman, projektant, stavební dozor. K diskuzi na toto téma vás zvou výrobci stavebních materiálů, společnost Saint-Gobain a její divize Weber. Diskutovat můžete i vy v online chatu.

Bližší informace naleznete ve videopozvánce:

Registrace zde: http://www.azpromo.cz/novy-stavebni-zakon-stavebni-povoleni-do-roka-do-dne-8-12-2020/prihlasit-se/  

Něco o Weber:

Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů. Např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem 5 výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku. 

Kontakt:

Monika Ruffrová, divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s., Radiová 3; 102 00 Praha 10 , T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@saint-gobain.com

www.cz.weber