21.05.2021 | Praxe

Vrtání do dlaždic představuje vždy velké riziko. Nejenom, že hrozí popraskání dlaždic, ale snadno může dojít i k poškození vodovodního nebo elektrického vedení. Různé koupelnové doplňky, jako jsou držáky toaletního papíru či mýdla, WC štětky, poličky a košíky pro ukládání mycích prostředků, sprchové tyče nebo pohárky na zubní kartáčky mají nicméně v koupelně své nepostradatelné místo, a proto je potřeba je nějakým způsobem připevnit.

Společnost tesa nabízí koupelnové doplňky s jedinečnou patentovanou technologií připevňování Power Kit. Jedná se o snadné, spolehlivé a bezpečné připevňování bez nutnosti vrtání do zdi. 

Koupelnové doplňky tesa® je možné připevnit na většinu povrchů. Bezpečně vám budou držet na obkladech, mramoru, sklu, kovu, betonu, dřevu, plastu, kameni.

Jedinečnost připevňování koupelnových doplňků tesa® spočívá v unikátní kombinaci montážní základny a speciálního lepidla. Díky tomuto spojení drží všechny doplňky spolehlivě a bezpečně. Lepicí sada je součástí každého balení.

Pro správné připevnění je nutné dodržet stanovený postup:

1.    Důkladně očistit povrch, na který budete koupelnový doplněk připevňovat. Je nutné použít čistidla na bázi alkoholu nebo líh. 

2.    Z montážní základny odstranit krycí papír a základnu nalepit na požadované místo.

3.    Do většího otvoru v základně vtlačit lepidlo do doby, než se lepidlo objeví v menším otvoru. Základny se již nedotýkejte, nepřitlačujte!

4.    Nechat zaschnout po dobu 12 hodin.

5.    Nasadit koupelnový doplněk a přimontovat ho k základně. 

6.    A máte hotovo!

Velkou výhodou tesa® koupelnových doplňků je nejenom způsob připevňování, ale také snadné odstraňování. Pokud vás koupelnový doplněk omrzí nebo ho budete chtít přemístit na jiné místo, jednoduše ho odstraníte a připevníte jinam. Budete k tomu potřebovat pouze novou montážní sadu, která je běžně dostupná v hobby řetězcích nebo na internetu. Důležité je, že vám ve zdi po odstranění koupelnových doplňků nezůstanou nevzhledné díry po vrtání. 

Nechte se inspirovat. Široký sortiment koupelnových doplňků tesa® nabízí 11 designových řad. Jednotlivé řady se od sebe liší tvarem základny, vzhledem a materiálem, ze kterého je koupelnový doplněk vyroben. 

Širokou nabídku koupelnových doplňků najdete na www.tesa-tape.cz