23.08.2021 | Zprávy

Výrobky Schell pro svou spolehlivost rádi používají odborníci napříč Evropou a setkat se s nimi samozřejmě můžete také v řadě veřejných a komerčních budov v Česku. Přinášíme fotografický výběr několika z nich a pro všechny všímavé také SOUTĚŽ o ceny v podobě oblíbeného nezámrzného ventilu Polar II. 

Spolehlivá dlouholetá funkčnost, efektivní provoz zaučující ekonomické úspory a nadčasový design jsou hlavními důvody, proč projektanti, stavitelé a instalatéři při svých realizacích sahají s důvěrou po výrobcích tohoto tradičního německého výrobce sanitárních armatur. Nelze vyjmenovat stovky známých stavebních realizací, ve kterých se uplatňují výrobky Schell, ale coby příklad uvádíme několika reprezentativních realizací z Česka, kde našly uplatnění sprchové armatury Linus a umyvadlové armatury Puris a Celis. 

Foto: BB Arena

Nejen pro odborníky zároveň vyhlašujeme letní soutěž o 3 nezámrzné ventily Schell Polar II.

Zašlete nám do 15. října tohoto roku fotku instalované umyvadlové nebo sprchové armatury Schell – nezáleží, zda jste si coby odborník vyfotili svou odvedenou práci, nebo na naši armaturu narazíte náhodou v kancelářských budovách, obchodních centrech, sportovištích, školách nebo kdekoliv jinde.

Všechny došlé fotografie zveřejníme na našem facebookovém profilu a tři nejúspěšnější (tzn. ty, které následně do konce října 2021 nasbírají nejvíce „lajků“) odměníme zmiňovaným výrobkem! Fotky zasílejte buď prostřednictvím FB profilu Schell (@schellczsk), nebo emailem na adresu ales.rezac@schell.eu

Foto: Dieffenbacher

Veřejné sanitární prostory s velkou zátěží v budovách, jako jsou sportoviště, stadiony, školy, obchodní centra, nebo továrny vyžadují instalaci vysoce odolných armatur, které odolají i často nešetrnému zacházení veřejnosti. Zároveň ovšem musí být dodrženy vysoké nároky na hygienu a ekonomiku provozu. Není proto divu, že projektanti sprchových prostor v těchto budovách často sáhnou po osvědčené kvalitě Schell. Výše uvedené nároky beze zbytku naplňují podomítkové sprchové armatury Schell Linus. Jejich tlačné verze využívají například návštěvníci pražské multifunkční sportovní BB Areny, zimního stadionu Kuřim nebo pracovníci továrny na výrobu lisů Dieffenbacher v Brně. Robustní podomítkové armatury Linus a umyvadlové samouzavírací baterie Puris SC slouží např. také v brněnském aquaparku v Kohoutovicích. Pod sprchy stejné značky a typu chodí od roku 2010 také hráči pražské Slavie v domovské Sinobo (původně Synot Tip ) Areně. Stylově potom vynikají umyvadlové senzorové armatury Schell Celis v reprezentativním Relaxačním a regeneračním centru v Hluboké nad Vltavou. 

Foto: Kuřim

Foto: Welnesscentrum Hluboká n.Vlt.

Jak efektně v daných prostorech armatury působí, vidíte v naší fotogalerii. Sluší se dodat aspoň několik důležitých technických údajů – efektivnost provozu umožňuje nastavitelná doba toku vody od 5 do 40 vteřin a její maximální průtok 9 l / 1 minutu. Čelní panel je vyroben z nerezové oceli, tlačítko a sprchová hlavice z mosazi s chromovou úpravou .

Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech:

Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR
tel.: +420 602 754 712
e-mail: ales.rezac@schell.eu
www.schell.eu