20.08.2021 | Zprávy

Stejně jako v letech předchozích i letos Sika spouští věrnostní program Moje Sika. Jeho prostřednictvím můžete každý měsíc vyhrát až 5 různých odměn od značek kvalitního nářadí Hilti a Janser, které zde čekají na všechny věrné zákazníky. 

Jak to funguje?

Vstup do věrnostního programu Moje Sika vám nezabere víc jak pár vteřin. Poté, co provedete jednoduchou registraci přímo na webu ZDE, už stačí jenom nakupovat. Ale neváhejte příliš dlouho – akce končí už 30. září 2021. Do té doby stačí nahrávat na MojeSika.cz doklady za nákupy vybraných produktů Sika a vybrat si zasloužené dárky. Už za první doklad obdržíte švýcarský nůž Victorinox.

Jaké produkty nakupovat?

Podlahové vyrovnávací stěrky a potěry Sikafloor Level a Sikafloor Screed, opravné malty MonoTop a další produkty z řad SikaCeram nebo Sika ThermoCoat – doklady za nákup těchto produktů vám dávají možnost výhry některé z lákavých odměn. Jaké další akční produkty nakupovat, zjistíte na webu ZDE.

Jaké odměny na vás čekají?

Kompletní výčet produktů najdete přímo na www.mojesika.cz. Můžete se těšit například na parketové stahováky Janser, michadlo ECOMIX, laserový dálkoměr nebo multifunkční AKU šroubovák Hilti. Tyto lákavé produkty vám bezespsoru usnadní vaši další práci. 

Nakupte ještě dnes a vyhrajte skvělé ceny!

www.mojesika.cz