11.03.2020 | TIPY

Designové řady Euro Ceramic a Bau Ceramic mají nyní v nabídce nové toalety a vestavná nábytková umyvadla.

Každý, kdo plánuje novou koupelnu, musí zpravidla čelit nepřebernému množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici. Jednotlivé komponenty různých výrobců k sobě jen výjimečně ladí svým stylem a designem, a výsledek tak spíše než sladěným a konzistentním dojmem působí chaoticky. A to je přesně něco, čemu bychom se měli v době, kdy se koupelna stává čím dál tím důležitějším obytným prostorem, vyhnout. 

Dnešní doba vyžaduje promyšlené a jednotné koncepty, které zapadají do celkové atmosféry bytu nebo domu. Rozšiřováním svých řad sanitární keramiky nabízí společnost GROHE možnost navrhnout si svou koupelnu zcela podle individuálních představ a osobního vkusu na pevných základech konzistentní formy a funkce.

Sanitární keramika s harmonickým propojením formy a funkce

Řady sanitární keramiky GROHE Euro a Bau nabízejí ještě širší možnosti při návrhu koupelnového interiéru. Řada Euro je vhodná především pro kompaktní a rodinné koupelny všech velikostí. Je kombinací prvotřídního výkonu a atraktivní ceny.  Součástí této řady sanitární keramiky jsou nyní také vestavná nábytková umyvadla, která poskytují více úložného prostoru, a nástěnné toalety, které skvěle doplňují nové produkty. 

Sanitární keramika Bau se může pyšnit nadčasovým vzhledem plným odlehčených, zaoblených tvarů, které z ní dělají dokonalou volbu pro milovníky sofistikovaného designu.

 Více informací získáte na webových stránkách www.grohe.cz.

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.