17.11.2022 | TIPY

Koupelna je velmi intimním prostorem zaměřeným na osobní péči. Zákazníci hledají řešení, která jim poskytnou podporu a pohodlí při koupelnových rituálech v každé fázi jejich života.

Nová generace všemi oblíbené řady baterií Eurosmart mění zažitý pohled na tradiční koupelnovou baterii a splňuje požadavky zákazníků prostřednictvím široké škály inovativních technologií[1]. Nová baterie Eurosmart slibuje vysoký komfort, osvěžující a kosmopolitní design a jednoduchou instalaci. To je kombinace, která z této baterie činí ideální volbu pro každou koupelnu.

  • Miláček davů od roku 1999: čtvrtá generace řady GROHE Eurosmart zaujme zejména všestrannými produkty
  • První hybridní baterie GROHE 2 v 1 kombinuje výhody pákové baterie s bezdotykovým komfortem
  • Nové varianty pák a integrovaný termostat zvyšují uživatelskou bezpečnost 

„Řada Eurosmart se s každou generací posunula o kus dopředu, což je zásadní, pokud chcete na trh uvádět smysluplné produkty. Naše prostředí se neustále proměňuje a my musíme reagovat na měnící se potřeby novými produktovými řešeními. V současné době nutí celosvětová zdravotní krize svět přehodnotit hygienické standardy. Proto jsme vyvinuli hybridní verzi baterie Eurosmart, která kombinuje bezdotykové a ruční ovládání, což zvyšuje hygienu. Dalším příkladem jsou varianty pák, které odrážejí složitost různých životních situací a skutečnost, že každý zákazník má jiné potřeby. Dlouhé páky usnadňují každodenní práci lékařů, zatímco páky s průřezem jsou ideální pro děti a starší osoby ve vícegeneračních domech. Řada Eurosmart je dokonalým důkazem toho, že inovace se neomezují pouze na produktové novinky. Inovativní myšlení s sebou nese také schopnost dívat se na dlouhodobě úspěšné produkty v novém světle. Pouze tato řešení zaměřená na uživatele nám umožňují vytvářet lepší domovy,“ říká Jonas Brennwald, Leader LIXIL EMENA.   

Všestrannost v tom nejlepším světle

S novou generací koupelnových baterií Eurosmart představuje společnost GROHE nejen moderní design, ale také zcela nové modelové varianty. Vývoj řady Eurosmart je zaměřen na vytváření účelově zaměřených produktů a probíhá s ohledem na konkrétní případy použití: Například varianta Eurosmart Loop Lever s pákou s průřezem uprostřed usnadňuje uchopení. Díky tomu je tato baterie ideální pro osoby s omezenou motorikou a pro domovy s pečovatelskou službou, protože umožňuje všem žít co nejdéle samostatně. Varianta baterie Eurosmart určená pro zdravotnictví je vybavena mimořádně dlouhou pákou, která umožňuje lékařům ovládat baterii loktem, čímž se minimalizuje kontakt s povrchem. Různé varianty pák se přímo vztahují k životu lidí a jsou dokonalým odrazem přístupu společnosti GROHE k designu zaměřenému na člověka. 

Hybridní model Eurosmart nabízí další výhody, pokud jde o hygienu. Kombinuje výhody pákové a bezdotykové baterie. Uživatel se může sám rozhodnout, zda vodu spustí pákou nebo pomocí bezdotykového, infračerveného senzoru. Pokud se při mytí rukou nemusíte baterie dotýkat, je údržba o to jednodušší a riziko šíření bakterií či křížové kontaminace zcela minimální.

Pro ještě větší pohodlí zejména domácností s dětmi a seniory jsou baterie Eurosmart vybaveny novou bezpečnostní pojistkou. Díky integrovanému termostatu lze teplotu omezit, aby se zabránilo opaření.

Řada baterií Eurosmart však toho nabízí ještě více: Pro větší pohodlí nabízí model s vytahovací výpustí plnou flexibilitu – ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla. Technologie pro úsporu vody a energie integrované do baterií řady Eurosmart podporují snahu zákazníků o dosažení udržitelnějšího životního stylu. Například technologie GROHE EcoJoy snižuje průtok vody  a zároveň ji obohacuje vzduchem, čímž zajišťuje dokonalý, objemný průtok a zároveň šetří cenné přírodní zdroje. Skvělá volba pro ekologicky smýšlející zákazníky. 

Od malých až po velké – s řadou GROHE Eurosmart si vybere opravdu každý. Základní sortiment se může pochlubit čtyřmi velikostmi, od S až po XL, v několika montážních variantách pro různé modely umyvadel. A to nejlepší: Pro ucelený design interiéru mohou zákazníci zvolit sanitární keramiku z řady GROHE Euro Ceramics, která baterii designově i funkčně doplňuje. Řadu Eurosmart lze navíc nalézt také v portfoliu kuchyňských řešení GROHE, takže jde o dokonalou volbu pro sladěný design interiéru celé domácnosti.

Vylepšete svou domácnost. Nyní to s GROHE Start zvládnete úplně sami 

Pro ty, kteří chtějí instalaci provést sami, představila značka GROHE baterii GROHE Start, která kombinuje mnoho výhod řady Eurosmart s praktickou novinkou – montážním nástrojem 3 v 1. Tato chytrá vychytávka je součástí balení všech standardních baterií GROHE Start a umožňuje bezproblémovou instalaci a snadnou údržbu po celou dobu životnosti baterie. Díky tomu je GROHE Start ideálním produktovým řešením pro šikovné spotřebitele.  

www.grohe.cz