02.12.2022 | Realizace

Navštivte 4 koupelny konkrétních lidí a získejte inspiraci pro tip top koupelnu, kterou vám budou všichni závidět! Na fotografiích uvidíte, že trendy koupelnám dominují keramické obklady a dlažby v imitaci mramoru a dřeva, obkladačky a dlažba v pastelových barvách nebo obklady, které vypadají jako fototapeta! Stylové koupelnové vybavení, jako je nábytek, umyvadlo, baterie či zrcadlo, pak koupelnám dodává ten správný šmrnc.

1. MRAMOR Z KERAMIKY DODÁVÁ KOUPELNĚ NOBLESNÍ NÁDECH

Přímo nebezpečně krásná! Přesně taková je koupelna, která je oblečena do trendy koupelnového obkladu a dlažby v imitaci mramoru. Mramor z keramiky díky špičkovým digitálním technologiím výroby většinou vypadá jako pravý materiál. Výrobci se inspirují mramory, které se běžně vyskytují v přírodě. A nejen to. Keramické imitace mramorů mívají také různé barvy. Keramická dlažba do koupelny, a také obklad na fotografii od první majitelky, má béžovou barvu. Na odrazu v zrcadle má mramor zelenou barvu. 

Luxusní šmrnc koupelně dodává také koupelnové vybavení – stylová umyvadla na desku, trendy baterie nebo extra moderní walk – in sprchový kout s průhledným sklem a další doplňky. V této koupelně by se cítila příjemně i kdejaká celebrita! Struktura mramoru vždy nejdokonaleji vynikne na velkém formátu obkladů a dlažby. 

Foto: Dominantou této koupelny je velkoformátová keramická imitace mramoru s názvem Cosmopolitan.

I vy byste chtěli mít dechberoucí koupelnu, kterou vám hosté budou závidět?  Specialisté koupelnového studia M.B.KERAMIKA vám rádi pomohou vytvořit trendy koupelnu, vyladěnou do posledního detailu. I vaše koupelna pak může vypadat jako na jedné ze zdejších realizací, nebo být jiná, či dokonce ještě hezčí! Nechte si poradit v jednom z 5 showroomů anebo online. Napište na online chat firmy a přesvědčte se, že koupelnu můžete od A až do Z zařídit doslova z gauče bez návštěvy prodejny. 

2. PASTELOVĚ MODRÝ OBKLAD V KOUPELNĚ DOKONALE VYNIKÁ V KOMBINACI S KRÉMOVOU 

Líbí se vám barvy v koupelně? Teď frčí ty pastelové! Moderní kolekce keramických obkladů a dlažeb v pastelových barvách vždy zahrnují jak neutrální barvy, jako je béžová a krémová, tak pestřejší varianty, jako je modrá, zelená a oranžová. To vše umožňuje nekonečné variace

Specialisté M.B.KERAMIKY vám vřele doporučují kombinovat pastelové a neutrální barvy. Jak na to? Inspirujte se majitelkou, která pro svou koupelnu zvolila kombinaci dlaždic v krémové a modré barvě. Pastelově modrá vyniká v kombinaci s krémovou mnohem lépe, než kdyby byla použita samostatně. 

Foto: Zákaznice zvolila do koupelny kolekci dlaždic Pastelli, které mají pastelové i neutrální barvy a různé formáty. 

I této koupelně dodává šmrnc také trendy vybavení – sprchový kout s černým rámem, koupelnový nábytek v dekoru dřeva, stylová umyvadla na desku nebo kulaté podsvícené zrcadlo.

     

Foto: Detail stylové koupelny v pastelových barvách. 

3. KERAMICKÝ OBKLAD V KOUPELNĚ VYPADÁ JAKO DÍLO Z RUKOU UMĚLCE 

Jedinečnou a stylovou koupelnu vytvoříte také tak, že do ní pořídíte obraz či fototapetu s vaším oblíbeným motivem na celou jednu stěnu. No jo, jenže v koupelně se drží vlhkost. Mnohem lepším řešením bude velkoplošný keramický obklad, který vypadá jako fototapeta. Bude zcela odolný vůči vlhkosti a snadno se udržovat. 

Majitelka další koupelny zvolila keramický obklad se vzory květů, který vypadá jako umělecké dílo v galerii. Obklad si vybrala z pohodlí svého domova, online specialistka mimo jiné spočítala, kolik metrů čtverečních bude potřeba a zajistila dopravu. 

   

Foto: Keramický obklad Gioia se vzory květů je položen na celé jedné stěně koupelny. 

4. DLAŽBA V DEKORU DŘEVA VNESLA DO KOUPELNY DOTEK PŘÍRODY 

Majitel poslední koupelny je velkým milovníkem dřeva a přírodních materiálů. Do koupelny ale upřednostnil dlažbu v imitaci dřeva, která vypadá jako pravá dřevěná podlaha a je zcela odolná vůči vlhkosti. Dlažby v dekoru dřeva vždy imitují pravé dřeviny a jsou nejen trendy, ale také nadčasové a nikdy nevyjdou z módy! Který dekor dřeva okouzlí vás? 

 

Foto: Ozdobou koupelny je dlažba v imitaci dřeva s názvem Country. 

TIP NA ZÁVĚR: Chtěli byste doslova za pár vteřin zjistit, jak bude určitý design dlažby vypadat přímo ve vaší koupelně? Vyzkoušejte online vizualizace. Jednoduše nahrajte fotku své koupelny a zkoušejte, jaké designy dlaždic jí budou nejvíce slušet.  

Inspirativní fotografie pro trendy koupelnu si můžete prohlédnout také v článku Nové realizace koupelen zákazníků

www.mbkeramika.cz