15.01.2024 | TIPY

Praktické funkce v kulatém a hranatém provedení !

  • Znovuzrození bestselleru: sprchy GROHE Tempesta nabízí luxusní požitek ze sprchování za přijatelnou cenu 
  • Intuitivní ovládání: přepínač SmartSwitch umožňuje volit mezi třemi režimy proudu
  • Všestranná a bezpečná: průměr 110 mm v kulatém nebo hranatém provedení a ochranou ShockProof

Relaxace, očista nebo povzbuzení – sprchování může být různorodé a s novou ruční sprchou GROHE Tempesta 110 si zákazníci mohou dopřát vše. Pomocí intuitivního ovladače SmartSwitch mají k dispozici až tři různé režimy proudu v závislosti na svých každodenních potřebách: Rain, který je stejně uklidňující jako jemný letní déšť, Jet pro dokonalou očistu a Massage pro povzbuzení těla a duše. Díky integrované technologii GROHE EcoJoy, která omezuje průtok vody a tím ji šetří, je GROHE Tempesta 110 šetrná k životnímu prostředí. 

Minimalistický a štíhlý design se hodí do každé moderní koupelny a dokonale ladí s hlavovou sprchou GROHE Tempesta 250.  Ruční sprcha je k dispozici v kulaté variantě GROHE Tempesta 110 nebo čtvercové variantě GROHE Tempesta Cube 110. Silikonový kroužek ShockProof  zabraňuje poškození v případě upuštění. Nejenže je odolná, ale díky silikonovým tryskám SpeedClean proti vodnímu kameni se také snadno čistí.

Sprcha GROHE Tempesta 110 je nabízena jako samostatná ruční sprcha, v soupravě se sprchovou tyčí nebo jako kompletní sprchový systém. Všechny tyto prvky se navíc snadno instalují. Univerzální montážní systém zajišťuje, že je ruční sprcha kompatibilní se všemi standardními sprchovými hadicemi. Nová, částečně flexibilní sprchová tyč má výškově nastavitelný držák, který se přizpůsobí stávajícím otvorům nebo spárům mezi kachličkami, což z modelu GROHE Tempesta 110 činí ideální doplněk do každé koupelny.

Zjistěte více o našem portfoliu Professional na naší obsahové platformě GROHE X.

www.grohe.cz