19.03.2024 | Zprávy

Osobní hygiena: Dvě sprchová ramena s nastavitelnou teplotou vody nabízejí šetrnou očistu.

  • Špičkový výkon: Trojité splachování Triple Vortex a antibakteriální keramická glazura splňují nejvyšší hygienické standardy 
  • Mimořádný komfort: Součástí sprchové toalety jsou funkce jako automatické otevírání/sklápění sedátka nebo noční osvětlení 
  • Rychlá a snadná instalace: Instalační rám GROHE Rapid SLX umožňuje bezproblémovou montáž

Sprchové toalety, které jsou navrženy tak, aby splňovaly hygienické potřeby zákazníků v jednom efektivním řešení, kombinují běžnou toaletu s výhodami bidetu. Toto řešení, které je v zemích jako Japonsko již standardem, přispívá k novému hygienickému zážitku a využívá nejpřirozenější čisticí prostředek, jaký máme k dispozici – vodu. Voda je šetrná k pokožce, ale zároveň vysoce účinná a hygienická – a ekologičtější než toaletní papír. GROHE Sensia Pro je nejnovějším přírůstkem do rodiny sprchových toalet GROHE a jedná se o vstupní model do prémiového segmentu. 

„Rozšíření nabídky sprchových toalet nám a našim profesionálním partnerům umožňuje oslovit nové cílové skupiny,“ vysvětluje Stefan Schmied, vedoucí komerčního prodeje společnosti LIXIL EMENA. „GROHE Sensia Pro je ideálním základním řešením, které doplňuje toaletu GROHE Sensia Arena, a umožňuje tak dostupnou čistou hygienu bez kompromisů v oblasti pokročilých technologií. Díky svým všestranným funkcím oslovuje různé skupiny spotřebitelů: od milovníků wellness až po nadšence do hygieny a technologií.“ 

Praktické použití a snadná údržba

Sprchová toaleta GROHE Sensia Pro nabízí inovativní funkce, které uživatelům změní pohled na to, jak může vypadat návštěva toalety. Praktické dálkové ovládání umožňuje ukládání uživatelských profilů. Sprcha se skládá ze dvou oddělených sprchových ramen – hlavního, pro očistu zadní části těla po použití WC, a spršky pro ženské intimní partie. Sprchová toaleta tak zaručeně vyhoví individuálním potřebám. U obou ramen je možné aktivovat oscilační proud s automatickým pohybem dopředu a dozadu. Polohu trysky a intenzitu proudu lze také měnit podle individuálních preferencí. Po každém použití se trysky vyčistí čistou vodou. Sprchová toaleta nabízí alternativu k toaletnímu papíru i v dalším ohledu – integrované funkci sušení, která snižuje množství papírového odpadu a dále zvyšuje osobní komfort. 

Hygiena je důležitým faktorem i v případě samotné toalety. Keramická glazura má antibakteriální účinek a protipřilnavý potah odpuzuje nečistoty a usazeniny vodního kamene. Pro důkladné a zároveň tiché čištění využívá splachování GROHE Triple Vortex tři výstupy vody, které vytvářejí silný vír.  

Sprchová toaleta GROHE Sensia Pro je vybavena funkcí automatického otevírání a zavírání sedátka a víka, což dále zajišťuje hygienické používání. Sprchová toaleta je navíc vybavena nočním osvětlením, které uživatele bezpečně navádí ve tmě. Všechny tyto funkce jsou integrovány do moderního designu s čistými liniemi. Díky tomu pozvedne sprchová toaleta GROHE Sensia Pro každou koupelnu na novou úroveň čistoty a hygieny. 

Rychlá instalace s využitím rámu GROHE Rapid SLX

Sprchová toaleta GROHE Sensia Pro nabízí v kombinaci s instalačním systémem GROHE Rapid SLX maximální flexibilitu v koupelně, a to nejen pro koncové zákazníky, ale také pro instalatéry. Kompletně smontovaný WC rám je ideálním řešením pro instalaci sprchové toalety, protože je vybaven univerzální přípojkou vody a integrovanou elektrickou zásuvkou. Mimořádně praktickým prvkem je také integrované řízení průtoku, které usnadňuje regulaci objemu a intenzity splachování. Výsledkem je dokonale regulované splachování u WC s mísou bez okrajového splachovacího kruhu, jako je právě GROHE Sensia Pro, a to bez nežádoucího rozstřikování nebo přetékání.  

www.grohe.com