04.03.2021 | TIPY


Láska od první kapky: baterie GROHE Baulines se stanou ve vaší koupelně všestranným pomocníkem.

  • Kvalita nemusí být drahá: Řada koupelnových baterií GROHE Baulines nabízí nejvyšší kvalitu za dostupnou cenu – ideální pro moderní koupelnové projekty s omezeným rozpočtem. 
  • Okouzlující a všestranné: Kromě nového, moderního designu nabízí baterie GROHE Baulines přidané pohodlí.
  • Jednoduše udržitelné: Technologie EcoJoy, která šetří vodu, umožňuje ekologičtější spotřebu vody v každodenním životě.

Moderní, minimalistické a funkční: Baterie GROHE Baulines jsou chytrým a všestranným doplňkem.

Zákazníci si mohou díky nové generaci koupelnových baterií Baulines vychutnat více komfortu: Prodloužená a mírně zkosená výpusť zajišťuje konzistentní proud vody a zabraňuje odstřiku vody mimo umyvadlo během mytí rukou.

Tyto baterie nabízí také celou řadu výhod v oblasti bezpečnosti a péče o zdraví: Díky inovativnímu procesu odlévání zinku v továrně LIXIL v thajském Klaengu, jedné z nejekologičtějších továren v jihovýchodní Asii, nabízí baterie bezpečný vodní požitek. Nejenže je povrch baterie dokonale spojitý bez jakýchkoliv dělicích linií, takže do baterie nemohou vniknout nečistoty, ale uvnitř se nachází také oddělené rozvody, které zajišťují, že voda je zcela bez obsahu olova a niklu. Tyto vnitřní rozvody nemají žádný kontakt s materiálem těla, což vede k bariéře mezi horkou vodou a vnějším povrchem, aby se zabránilo popálení. Tím pádem jsou baterie extra bezpečné, zejména pro domácnosti s malými dětmi.

Umožnit spotřebitelům vést ekologický životní styl je esem v rukávu společnosti GROHE ve hře o udržitelný rozvoj, a proto je pro společnost GROHE při vývoji nových výrobků obzvláště důležitý. Proto je nová generace baterií Baulines vybavena úspornou technologií GROHE EcoJoy. Tento omezovač průtoku dokáže snížit spotřebu vody z deseti litrů za minutu na pouhých pět. Součástí technologie je dále perlátor, který obohacuje vodu vzduchem, čímž zajišťuje stejný objem proudu jako běžná baterie. Tímto způsobem může každý snadno přispět k úspoře vody v každodenním životě bez kompromisů v pohodlí.

Každý, kdo se rozhodne pro koupelnovou baterii z řady GROHE Baulines, si může vybrat odpovídající sanitární keramiku z řady Bau Ceramic a odpovídající příslušenství Bau, a vytvořit tak kompletní koncept koupelny. Všechny prvky jsou sladěné tvarem i funkcí a v kombinaci vytvářejí harmonické, integrované řešení pro vaše domácí wellness.

www.grohe.cz 

Fotogalerie

Podívejte se také na související fotogalerii.