19.06.2023 | TIPY

Na veletrhu ISH zaměřeném na sanitu a vytápění, který se konal ve Frankfurtu nad Mohanem, Kaldewei suverénně ukázal, jak stylově lze prezentovat moderní designová řešení koupelen.

Atraktivní veletržní stánek předního výrobce koupelnového vybavení přitahoval návštěvníky veletrhu doslova jako magnet, a stal se tak zlatým hřebem haly 3. Jedinečný svět Luxstainability® tady mohli zažít v nebývalém rozsahu. V centru pozornosti se kromě produktových inovací ocitla také celá řada exkluzivních designů smaltovaných umyvadlových mís, které u návštěvníků stánku vyvolaly velké nadšení. Ti pak mohli prostřednictvím digitální ankety vybrat modely, které je nejvíc zaujaly. Vítězný design bude následně uveden na trh jako limitovaná edice.

Ušlechtilé unikáty jako výsledek kreativního řemeslného umění

Kaldewei znovu dokázal, že udržitelnost, inovace a design se mohou vzájemně dokonale doplňovat. V rámci ISH 2023 k tomu vznikl nový kreativní projekt: S cílem ukázat, jak variabilní a individuálně přizpůsobivý je materiál smaltovaná ocel byl navržen nový design pro umyvadla Miena, Ming a Nueva – od dvoubarevných variant přes ozdobné dekory v tónech šedé, zelené a barvy lesních plodů až po elegantní metalické efekty s „golden glow“ akcenty. Účastníci veletrhu mohli na přímo místě nebo on-line prostřednictvím sociálních sítí hlasovat pro svého favorita z dvaceti různých umyvadel zvučných jmen jako Emerald Wave, Color Twist nebo Paint Poetry. 

Vítěz hlasování je již znám: S výrazným náskokem se na první pozici umístila šedá strukturovaná mísa Miena Misty Morning. Tento design bude nyní vyroben jako limitovaná edice v omezeném počtu 100 exemplářů. Druhé místo obsadil design Emerald Wave a na třetí příčce skončil Color Twist. Následující příčky pak obsadily designy Bicolor Black & Copper, Soft Greenery, Paint Poetry a Golden Glow Black. 

Kaldewei těmito mistrně zpracovanými unikáty znovu prokázal svůj um a své zkušenosti, díky nimž dokáže vytvářet jedinečné stylové kompozice ze smaltované oceli pro nevšední koupelny. 

www.kaldewei.cz