18.08.2023 | Zprávy

Nová kampaň GROHE inspiruje zákazníky novými koupelnovými řešeními instalovanými profesionály.

Zákazník má vizi, odborník ji realizuje: roste poptávka po individuálních řešeních koupelen instalovaných profesionály. Pro velkoobchodníky, showroomy, instalatéry a zadavatele projektů: GROHE Professional nabízí více než 700 exkluzivních produktů a služeb, které usnadňují každodenní práci profesionálních partner.

Vyjádření vlastní individuality je v posledních letech v oblasti interiérového designu stále důležitější. To platí i pro koupelny, kde koncoví zákazníci kladou stále větší důraz na design i kvalitu. Inspirují se nejnovějšími trendy a vytvářejí si vizi své vysněné koupelny, která je zcela v souladu s jejich individuálním životním stylem, ale kterou musí realizovat důvěryhodní profesionální partneři.

GROHE, přední světový poskytovatel kompletních koupelnových řešení a kuchyňského vybavení, podporuje velkoobchody se sanitární keramikou, instalatéry, showroomy, projektové zákazníky a kuchyňská studia v bezproblémovém plnění přání jejich zákazníků. Podznačka GROHE Professional byla vytvořena společně s profesionálními partnery GROHE jako jedinečná nabídka produktů a služeb. Specializovaná řada GROHE Professional zahrnuje více než 700 produktů, které značka prodává výhradně prostřednictvím tradičního velkoobchodního kanálu – od spolehlivých bestsellerů, jako je GROHE Eurosmart a nová keramika BauEdge, až po barevnou kolekci Colors Collection a podomítkové sprchy. Díky dalším praktickým funkcím, které urychlují instalaci, umožňuje bezproblémové plánování a realizaci perfektně sladěných koupelen. Každodenní práci profesionálů dále usnadňuje komplexní koncept služeb a školení, který odborníkům umožňuje udržet si náskok před konkurencí.

V dubnu 2023 spustila společnost GROHE B2C kampaň, která oslavuje partnerství mezi koncovými zákazníky a jejich profesionálními partnery při tvorbě individuálních koupelnových konceptů – vytvořených podle představ zákazníka a realizovaných odborníkem.

Kombinace produktů na míru osobnímu vkusu

Ikonou exkluzivního portfolia GROHE Professional je GROHE Eurosmart. Tato oblíbená volba profesionálů je skutečně všestrannou baterií, která dokáže vyhovět téměř každé potřebě a životní situaci. Je cenově dostupná a se dodává v moderním designu a celkem ve čtyřech velikostech od S do XL, ve variantách s vytahovací sprškou i alternativní pákou, a dokonce i v bezdotykové nebo hybridní verzi. Pro ucelené koncepty interiérů, a to i s omezeným rozpočtem, najdou instalatéři a projektanti v portfoliu GROHE odpovídající keramiku GROHE BauEdge. Tato řada sanitární keramiky se svými zaoblenými tvary designově i funkčně dokonale hodí k baterii GROHE Eurosmart. Kompletní koupelnové řešení lze doplnit novým modelem Grohtherm 500, který představuje základní variantu řady Grohtherm pro zákazníky s omezeným rozpočtem, kteří chtějí využívat výhod termostatu a doplňků.

Pro zákazníky, kteří hledají sofistikovanější designová řešení a chtějí do hry zapojit barvy, je určena řada baterií GROHE Essence. Ikonický design s vysoce odolnou povrchovou úpravou umožňuje zákazníkům projevit individuální vkus a osobnost. Baterie se vyznačují organickými tvary, štíhlými profily a přirozenými liniemi. Nová barva Phantom Black rozšiřuje již tak širokou nabídku na deset různých barev a povrchových úprav. Pro barvy, jako je Warm Sunset, Cool Sunrise nebo Hard Graphite, používá společnost GROHE technologii fyzikální depozice z plynné fáze (PVD). Kořeny tohoto výrobního postupu sahají do leteckého průmyslu a výsledek nastavuje zcela nové jakostní standardy pro povrchové úpravy. Během prvního kroku jsou komponenty pečlivě vyčištěny a tepelně zpracovány v peci, kde plastové komponenty procházejí procesem odplynění. Druhý krok spočívá v aplikaci samotného potahu PVD. Tento proces probíhá ve vakuu a skládá se ze tří dílčích kroků: Nejdříve se substrát očistí, poté se na něj nanese základová vrstva a následně barevný nátěr. Tento proces umožňuje širší škálu barev a zároveň poskytuje povrchovou úpravu, která je třikrát tvrdší a desetkrát odolnější proti poškrábání než pozinkovaná povrchová úprava - baterie tak vydrží i ty nejnáročnější požadavky každodenního používání.

Jako součást společnosti LIXIL může značka GROHE využívat rozsáhlou výrobní kapacitu 17 vlastních PVD komor. To umožnilo zkrátit dodací lhůty vybrané řady produktů GROHE Professional na polovinu a podpořit tak naše partnery v uspokojování individuálních potřeb zákazníků prostřednictvím lepších služeb.

Instalační systémy GROHE mají v portfoliu dlouhou tradici: Značka se ohlíží za více než 50 lety úspěšného vývoje podomítkových splachovacích nádržek, které díky své pohodlné instalaci usnadňují každodenní práci profesionálů po celém světě a umožňují spotřebitelům navrhovat koupelny snů. Zákazníci si mohou vybrat z keramiky GROHE, sprchových toalet nebo univerzální kolekce splachovacích desek této značky, která je k dispozici až ve 12 různých barvách, které jsou dokonale kompatibilní s našimi splachovacími nádržkami. Nejnovější přírůstek, GROHE Rapid SLX, umožňuje rychlé a snadné nastavení, protože všechny přípojky jsou snadno přístupné. Mimořádně praktickým prvkem je také integrované řízení průtoku, které usnadňuje regulaci objemu a intenzity splachování i po instalaci. Kromě regulátoru průtoku obsahuje nový rám také dedikované trubky pro zapojení vodovodní a elektrické přípojky pro pozdější montáž sprchové toalety. Univerzální vodovodní přípojka a integrovaná elektrická zásuvka jsou snadno dostupné skrze otvor za toaletou. Provádět rozsáhlé konstrukční zásahy kvůli maličkostem tak již nebude zapotřebí.

Kampaň GROHE Professional vysílá jasný signál, že prosazujeme spolupracující profesionály jako doporučené partnery při realizaci koupelnových vizí zákazníků. Portfolio Professional však neusnadňuje život pouze instalatérům. Přispívá také ke spokojenosti klientů a následně k úspěšnějším obchodním vztahům v dlouhodobém horizontu. Komplexní řešení dokonale sladěná z hlediska tvarů a funkcí nejen zjednodušují proces konzultací, ale také otevírají další obchodní příležitosti. Nová úroveň koupelnového zážitku – instalovaného certifikovanými profesionály.

Chcete-li se dozvědět více o podznačce GROHE Professional, navštivte naše digitální zážitkové centrum GROHE X.

www.grohe.cz