06.11.2023 | TIPY

Ve stylu glamour Invisible Grip od Kaldewei zaručuje díky perfektní stabilitě při stání ve sprše  i ušlechtilému lesku bezstarostné zážitky v koupelně.

Invisible Grip od Kaldewei představuje fascinující spojení bezpečí a estetiky v koupelně. Nová úprava povrchu pro moderní extra ploché sprchové vaničky a koupací vany ze smaltované oceli zaručuje optimální stabilitu při stání, aniž by však oslabovala luxusní estetiku, vnímání doteku či hygienické vlastnosti. Inovace z udržitelného světa Luxstainability® od Kaldewei představuje optimální řešení zejména pro všechny náročné uživatele koupelen, kteří kladou důraz na bezpečné stání při sprchování a přitom se v koupelně nechtějí vzdát ušlechtilého designu. 

Obrazový materiál: Kaldewei. Invisible Grip: Neviditelná mikrostruktura smaltovaného povrchu zajišťuje maximální stabilitu i při použití mýdla, sprchového gelu či šamponu nebo jednoduše při kontaktu s vodou. 

Invisible Grip je koncipován tak, aby optimalizoval stabilitu při stání v koupací vaně nebo pod sprchou. Neviditelná mikrostruktura smaltovaného povrchu zajišťuje maximální stabilitu i při použití mýdla, sprchového gelu či šamponu nebo jednoduše při kontaktu s vodou. Při doteku překonává tento povrch veškerá očekávání: Kontakt pokožky s lesklým povrchem bez obsahu plastů je absolutně příjemný. 

Obrazový materiál: Kaldewei. Ověřená stabilita při stání: Nezávislá certifikační společnost LGA Bautechnik potvrdila, že protiskluzové vlastnosti Invisible Grip odpovídají klasifikačnímu stupni C pro mokré povrchy, po nichž se chodí naboso, podle normy DIN EN 16165.

Glamour a bezpečí v koupelně

Invisible Grip je dalším řešením, s nímž Kaldewei opět udává trendy v oblasti designu bezpečných koupelen pro všechny generace. Nezávislá certifikační společnost LGA Bautechnik potvrdila, že protiskluzové vlastnosti Invisible Grip odpovídají klasifikačnímu stupni C pro mokré povrchy, po nichž se chodí naboso, podle normy DIN EN 16165. To je důležité zejména při plánování bezbariérových koupelen. 

Opticky atraktivní řešení s ušlechtilým smaltovaným povrchem je k dispozici pro extra ploché sprchové vaničky a koupací vany v barevném provedení alpská bílá. Povrch Invisible Grip v suchém stavu samozřejmě zaujme svým zářivým, ušlechtilým leskem. Tento povrch proto nepřináší do koupelny jen bezpečí, ale také špetku moderního designu ve stylu glamour. Povrch opatřený mikrostrukturou lze navíc čistit stejně snadno, jako je tomu u běžného smaltovaného povrchu. Na https://www.kaldewei.de/produkte/invisible-grip/ naleznete názorné video, které vám ukáže, jak funguje nová úprava povrchu. 

„Invisible Grip je inovativní a zároveň nadčasové řešení od Kaldewei určené pro moderní koupelny, které maximálně zvyšuje pocit bezpečí, a to bez kompromisů v oblasti vzhledu, haptiky či hygieny. Bezstarostné sprchování a koupání s vysokými nároky na estetiku se tak stává každodenní normou,“ říká Yvonne Piu, vedoucí globálního marketingu u Kaldewei.  

Symbol inovačních schopností

Invisible Grip je stejně jako všechny produkty ze světa Luxstainability® od Kaldewei synonymem spolehlivosti a bezpečí bez kompromisů ve spojení s vysoce estetickým povrchem. Nebo jinak řečeno: Spolehlivost ve stylu glamour. Invisible Grip opět ukázala mimořádné inovační kompetence Kaldewei, díky nimž získal tento přední výrobce pečeť od instituce Bescheinigungsstelle Forschungszulage (BSFZ). 

Obrazový materiál: Kaldewei. Povrch Invisible Grip v suchém stavu samozřejmě zaujme svým zářivým, ušlechtilým leskem. 

O KALDEWEI

Koupelna bez KALDEWEI? Pro mnohé těžko představitelné. Rodinný podnik totiž již více než sto let hledá řešení sanity pro individuální koupelny snů a je vždy o krok dál, ať už jde o nové designové trendy, recyklovatelná koupelnová řešení, materiály s nižšími emisemi CO2 anebo také tím, že se vždy snaží najít možnosti, jak zlepšit životní prostředí a učinit jej udržitelnějším. KALDEWEI propojuje moderní luxus s udržitelným myšlením, hospodařením a jednáním – a pro tuto globální strategii vytvořil také vlastní označení: Luxstainability®. Název je synonymem podnikové filosofie, stejně jako ušlechtilý materiál, díky němuž mají výrobky od KALDEWEI tak vysokou hodnotu: smaltovaná ocel KALDEWEI. Z ní jsou vyrobeny koupací vany, řešení sprch a umyvadla, které každé koupelně propůjčí jedinečný charakter. Smaltovaná ocel.je výjimečná svým kvalitním povrchem, velmi dlouhou životností a 100procentní recyklovatelností. KALDEWEI v roce 2021 jako první výrobce sanitárního vybavení podepsal iniciativu „Science Based Targets“ a vydal se cestou klimaticky neutrální výroby. S limitovanou edicí nature protect se sníženou bilancí CO2 je KALDEWEI tomuto cíli opět o velký krok blíž. Kromě toho KALDEWEI již několik let podporuje WWF Německo v boji s plastovým odpadem. Z odpovědnosti vůči životnímu prostředí a dalším generacím.

www.kaldewei.cz