02.01.2024 | TIPY

Na detailech záleží.

Vizuální estetika je při vytváření prostoru, ve kterém se cítíte dobře, klíčová. Důležitou roli proto hrají i zdánlivé drobnosti, jakými jsou koupelnové doplňky. Pokud zvolíte správně, můžete vytvořit designový prostor, do kterého vetknete charakter a promítnete svou vlastní osobnost. Benefitem je navíc i praktická stránka doplňků, díky níž udržíte koupelnu lépe organizovanou. 

Od háčků na ručníky po mýdlenky. Kouzlo tkví v detailech, a tak si i tyto malé prvky zasluhují při zařizování koupelny vaši pozornost. Už dávno nemusíte spoléhat pouze na klasické doplňky, ale můžete sáhnout i po esteticky propracovanějších variantách, s nimiž můžete podtrhnout celkový styl koupelny. „S doplňky se nemusíte bát experimentovat. Na trhu dnes už najdete celou řadu různorodých variant, s nimiž můžete koupelnu perfektně doladit nebo oživit. Kombinací různých designových prvků můžete vytvořit koupelnu, která bude odrážet váš osobitý styl. Zvolit můžete například minimalističtější kousky, nebo naopak vybrat výraznější solitéry, které vnesou do koupelny ještě větší náboj,“ uvádí Iva Šedivá, vedoucí marketingové komunikace společnosti Laufen CZ, pod níž spadá i česká značka JIKA. Zároveň ale upozorňuje, že ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z variant, věnujte vždy pozornost tomu, jak na vás kombinace jednotlivých kousků i dalšího vybavení koupelny působí. Vyhnete se tomu, že budou ve výsledku doplňky spíše rušivé.  

Neméně důležitým požadavkem na koupelnové doplňky je vedle estetického hlediska především jejich praktičnost. Vhodně zvolené materiály doplňků vám například mohou ulehčit jejich údržbu a promyšlená řešení zase přispějí k tomu, že jsou věci v koupelně lépe organizované a přispívají tak k vašemu většímu každodennímu pohodlí.

Stylová koupelna s doplňky Mio Style 

Česká značka JIKA v letošním roce uvedla na trhu novou řadu doplňků Mio Style, které jsou v dostání ve variantě s detaily v tradičním chromovém provedení nebo v trendy černé barvě, jejíž popularita v koupelnových interiérech stále narůstá. Design doplňků je elegantní, nadčasový a perfektně padne do různých typů koupelen. Benefitem doplňků je navíc kvalita jejich provedení. Jsou odolné proti poškrábání, mají jednotný povrch, ekologickou povrchovou úpravu a sametově hebký povrch skla je velmi příjemný nejen vizuálně, ale také na dotek. Nabídka doplňků, z nichž můžete vybírat, je široká. K dispozici jsou držáky s dávkovači mýdla, mýdlenkami nebo pohárky na zubní kartáčky, háčky a závěsné tyče na ručníky, skleněné poličky i doplňky k toaletě, jako jsou držáky toaletního papíru nebo wc soupravy.

Čistý design s doplňky Pure

Série doplňků Pure nadchne všechny příznivce minimalismu a čistého jednoduchého stylu, který je nadčasový a dlouhodobě se těší velké oblibě. Kombinace jemných linií, sametového povrchu skla a lesklých detailů vytváří příjemnou harmonii bez rušivých elementů. Přednostní doplňků Pure je také jejich kvalita a zpracování, díky čemuž vám budou v koupelně sloužit dlouhé roky.  K dispozici je celá šíře doplňků od držáků na ručníky až po wc soupravy, s nimiž doladíte koupelnu k naprosté dokonalosti.

www.jika.cz